Komentarze użytkownika zfiesz, strona 403
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
wszystko w swoim czasie:-)
-
chyba jednak zastosowałbym liczbę pojedynczą;-)
-
i nie przywiozłeś mi takiej? :-(
-
no... nie da się ukryć, że w tym roku wyspiarska aura trochę nas rozpieszcza. zdjęcie robiłem wczoraj!:-)
-
a znasz tę historię?:-)
-
walczyłem dino, walczyłem... ale nie zawsze dawałem radę. jeśli ptaki były dalej od siatki, to jakoś udawało, ale jeśli tak jak tu - tuż przy - to nie mam mocnych. za duży obiektyw. za to ci z małymi kompaktami radzili sobie świetnie:-)
-
nic dodać nic ująć! zgadzam się ze smokiem i swoje chili oddaję 2kotom. niech jej służy:-)
-
wyjątkowo szczupłe jak na angielki:-)
-
raczej sentymentalnisz;-) tylko ktoś mógłby tę gałązkę po lewej przyciąć;-)
-
mi do niedawna białystok nie kojarzył się zupełnie z niczym:-) mam nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja, żeby "złazić" miasto, bo to powyżej, to jedynie namiastka! polecam!:-)
-
wszystko w swoim czasie:-)
-
chyba jednak zastosowałbym liczbę pojedynczą;-)
-
i nie przywiozłeś mi takiej? :-(
-
no... nie da się ukryć, że w tym roku wyspiarska aura trochę nas rozpieszcza. zdjęcie robiłem wczoraj!:-)
-
a znasz tę historię?:-)
-
walczyłem dino, walczyłem... ale nie zawsze dawałem radę. jeśli ptaki były dalej od siatki, to jakoś udawało, ale jeśli tak jak tu - tuż przy - to nie mam mocnych. za duży obiektyw. za to ci z małymi kompaktami radzili sobie świetnie:-)
-
nic dodać nic ująć! zgadzam się ze smokiem i swoje chili oddaję 2kotom. niech jej służy:-)
-
wyjątkowo szczupłe jak na angielki:-)
-
raczej sentymentalnisz;-) tylko ktoś mógłby tę gałązkę po lewej przyciąć;-)
-
mi do niedawna białystok nie kojarzył się zupełnie z niczym:-) mam nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja, żeby "złazić" miasto, bo to powyżej, to jedynie namiastka! polecam!:-)