Komentarze użytkownika zfiesz, strona 403

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:54)
    wszystko w swoim czasie:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:43)
    chyba jednak zastosowałbym liczbę pojedynczą;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:43)
    i nie przywiozłeś mi takiej? :-(
  4. zfiesz
    zfiesz (19.10.2009 23:48)
    no... nie da się ukryć, że w tym roku wyspiarska aura trochę nas rozpieszcza. zdjęcie robiłem wczoraj!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (19.10.2009 23:43)
    a znasz tę historię?:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (19.10.2009 23:15)
    walczyłem dino, walczyłem... ale nie zawsze dawałem radę. jeśli ptaki były dalej od siatki, to jakoś udawało, ale jeśli tak jak tu - tuż przy - to nie mam mocnych. za duży obiektyw. za to ci z małymi kompaktami radzili sobie świetnie:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (19.10.2009 2:23)
    nic dodać nic ująć! zgadzam się ze smokiem i swoje chili oddaję 2kotom. niech jej służy:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 20:37)
    wyjątkowo szczupłe jak na angielki:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 20:28)
    raczej sentymentalnisz;-) tylko ktoś mógłby tę gałązkę po lewej przyciąć;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 20:26)
    mi do niedawna białystok nie kojarzył się zupełnie z niczym:-) mam nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja, żeby "złazić" miasto, bo to powyżej, to jedynie namiastka! polecam!:-)