Komentarze użytkownika zfiesz, strona 402

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:05)
    ta mi na wredotę wygląda;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:04)
    w klatce, daleko od domu, w dodatku w deszczowej anglii... czego się spodziewasz?:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:03)
    śmieszki? a mnie się wydawało, że focha strzeliły;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:02)
    jak na diabła pierwszego kontaktu przystało;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:02)
    ...i te rzęsy!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:01)
    etam... ten tylko do głaskania stworzony;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:00)
    a ja obiecuję wrócić tam przy lepszej pogodzie po trochę lepsze fotki:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:58)
    nie zawsze może być kawior piotrze;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:57)
    w epoce genetycznych eksperymentów wszystko jest możliwe! chociaż ja dałem się nabrać, że to po prostu sowa;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 7:56)
    a nie! ujęcie jest trochę mylące. tak naprawdę po obu stronach mostu są gołe skały.