Komentarze użytkownika zfiesz, strona 401

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (03.11.2009 17:00)
    jestem! na chwilkę... nie wiem jak długą:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:29)
    ...i jeszcze raz: wielkie dzięki!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:27)
    fajnie że zajrzałeś. dzięki...
  4. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:27)
    no chłopie! cóż ja mogę powiedzieć? no spasiba wielkie!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:15)
    straszne dankeszyn za sowie plusy... niestety nie mam więcej.... przynajmniej chwilowo...
  6. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:14)
    pewnie w sobie ma... ale nie sprawdzałem;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:13)
    mam zamiar wrócić po więcej:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:06)
    skąd?:-p
  9. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:05)
    :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.10.2009 8:05)
    zdaje się że to coś syberyjskiego... chyba...