Komentarze użytkownika zfiesz, strona 400

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 20:54)
    czarwone:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 20:53)
    ło dżyzas!!!! janicki z wąsami! anbeliwebol!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:40)
    dobra...na kaukaz wrócę jak się wyśpię! cholera, nie zauważyłem!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:35)
    szacunek za odkopanie zdjęcia i dzięki za plusa:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:34)
    uhm... widziałem:-p na trzech kilometrach zostawałaś dziesięć minut w tyle, ale... nie czepiajmy się szczegółów;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:33)
    fakt... 'błękitna szczała' jak żywa... tyle że nie błękitna;-p
  7. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:32)
    nie no... jeszcze tak dobrze minie idzie;-) ale już skręcam w prawo (w uk obowiązuje ruch lewostronny - pamiętaj!;-) i szaleję na rondach! ba! nawet ruszam już pod górkę;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:25)
    u ciebie, czyli gdzie? bo u mnie, czyli tu, w jednej dolinie zielono, w drugiej żółto, a w trzeciej kolorowo;-)

    'indiańskie lato' pełną gębą!:-) choć ostatnio zaczyna popadywać:-(
  9. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:23)
    to tak w telegraficznym skrócie:-) jak znajdę chwilkę, to wrzucę całą historię + kilka własnych spostrzeżeń:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 8:22)
    a puchatek to nie ze stumilowego lasu?:-) średni z geografii jestem, ale to chyba nie na syberii:-)