Komentarze użytkownika zfiesz, strona 400
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
czarwone:-)
-
ło dżyzas!!!! janicki z wąsami! anbeliwebol!:-)
-
dobra...na kaukaz wrócę jak się wyśpię! cholera, nie zauważyłem!:-)
-
szacunek za odkopanie zdjęcia i dzięki za plusa:-)
-
uhm... widziałem:-p na trzech kilometrach zostawałaś dziesięć minut w tyle, ale... nie czepiajmy się szczegółów;-)
-
fakt... 'błękitna szczała' jak żywa... tyle że nie błękitna;-p
-
nie no... jeszcze tak dobrze minie idzie;-) ale już skręcam w prawo (w uk obowiązuje ruch lewostronny - pamiętaj!;-) i szaleję na rondach! ba! nawet ruszam już pod górkę;-)
-
u ciebie, czyli gdzie? bo u mnie, czyli tu, w jednej dolinie zielono, w drugiej żółto, a w trzeciej kolorowo;-)
'indiańskie lato' pełną gębą!:-) choć ostatnio zaczyna popadywać:-(
-
to tak w telegraficznym skrócie:-) jak znajdę chwilkę, to wrzucę całą historię + kilka własnych spostrzeżeń:-)
-
a puchatek to nie ze stumilowego lasu?:-) średni z geografii jestem, ale to chyba nie na syberii:-)
-
czarwone:-)
-
ło dżyzas!!!! janicki z wąsami! anbeliwebol!:-)
-
dobra...na kaukaz wrócę jak się wyśpię! cholera, nie zauważyłem!:-)
-
szacunek za odkopanie zdjęcia i dzięki za plusa:-)
-
uhm... widziałem:-p na trzech kilometrach zostawałaś dziesięć minut w tyle, ale... nie czepiajmy się szczegółów;-)
-
fakt... 'błękitna szczała' jak żywa... tyle że nie błękitna;-p
-
nie no... jeszcze tak dobrze minie idzie;-) ale już skręcam w prawo (w uk obowiązuje ruch lewostronny - pamiętaj!;-) i szaleję na rondach! ba! nawet ruszam już pod górkę;-)
-
u ciebie, czyli gdzie? bo u mnie, czyli tu, w jednej dolinie zielono, w drugiej żółto, a w trzeciej kolorowo;-)
'indiańskie lato' pełną gębą!:-) choć ostatnio zaczyna popadywać:-( -
to tak w telegraficznym skrócie:-) jak znajdę chwilkę, to wrzucę całą historię + kilka własnych spostrzeżeń:-)
-
a puchatek to nie ze stumilowego lasu?:-) średni z geografii jestem, ale to chyba nie na syberii:-)