Komentarze użytkownika zfiesz, strona 399

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 22:29)
    też się łudziłem smyq:-(
  2. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 22:28)
    ja tam jeszcze wrócę!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 22:21)
    zakrztusiłem się janicki!!!!:-) jak nie stres, to twoje dowcipy mnie zabiją!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 22:18)
    http://www.youtube.com/watch?v=47vrTLE4YPE
  5. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 22:07)
    zagadka: ile mam zębów? :-D
  6. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 21:39)
    uhm! ++++ :-)
  7. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 21:37)
    wyrażaj się rebel!:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 21:13)
    chyba muszę odgrzebać fotki z recolety w buenos...
  9. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 21:04)
    więcej! więcej! cerkwi nigdy dość!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (05.11.2009 20:59)
    loca! jak ty fantastycznie opowiadasz! nie ma bata, musisz pisać więcej!:-) teraz żadne wymówki cię nie uratują:-)