Komentarze użytkownika zfiesz, strona 387

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:07)
    wystarczy włączyć samowyzwalacz położyć aparat na bruku :-) nie trzeba klękać;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:05)
    na pocieszenie powiem, że to tylko jeden z kilku "moich meksyków":-) zapraszam częściej i wielkie dzięki za każdego plusa:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:04)
    pamiętam nawet jak lista ostatniej aktywności nie zmieniała się przez kilka dni:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:00)
    najbardziej ze wszystkich lubię szare ciężarówki w kolorze czerwonym!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:58)
    oni czekają na coyoacan w deefie!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:57)
    to ja tobie też jednego dam... za długi komentarz;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:37)
    z pędzlem radzę sobie niestety jeszcze gorzej niż z aparatem:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:36)
    generalnie było spokojnie... tylko ta kolejka ciągle stała. tam jest jakaś ponoć super knajpka... ale nie skusiliśmy się na dzień w kolejce;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:25)
    nie powiem... wygląda jakby zobaczyła upiorne monstrum;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:23)
    jak dobrze nastawić ucha... darli się niemiłosiernie!:-)