Komentarze użytkownika zfiesz, strona 387
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
wystarczy włączyć samowyzwalacz położyć aparat na bruku :-) nie trzeba klękać;-)
-
na pocieszenie powiem, że to tylko jeden z kilku "moich meksyków":-) zapraszam częściej i wielkie dzięki za każdego plusa:-)
-
pamiętam nawet jak lista ostatniej aktywności nie zmieniała się przez kilka dni:-)
-
najbardziej ze wszystkich lubię szare ciężarówki w kolorze czerwonym!:-)
-
oni czekają na coyoacan w deefie!:-)
-
to ja tobie też jednego dam... za długi komentarz;-)
-
z pędzlem radzę sobie niestety jeszcze gorzej niż z aparatem:-)
-
generalnie było spokojnie... tylko ta kolejka ciągle stała. tam jest jakaś ponoć super knajpka... ale nie skusiliśmy się na dzień w kolejce;-)
-
nie powiem... wygląda jakby zobaczyła upiorne monstrum;-)
-
jak dobrze nastawić ucha... darli się niemiłosiernie!:-)
-
wystarczy włączyć samowyzwalacz położyć aparat na bruku :-) nie trzeba klękać;-)
-
na pocieszenie powiem, że to tylko jeden z kilku "moich meksyków":-) zapraszam częściej i wielkie dzięki za każdego plusa:-)
-
pamiętam nawet jak lista ostatniej aktywności nie zmieniała się przez kilka dni:-)
-
najbardziej ze wszystkich lubię szare ciężarówki w kolorze czerwonym!:-)
-
oni czekają na coyoacan w deefie!:-)
-
to ja tobie też jednego dam... za długi komentarz;-)
-
z pędzlem radzę sobie niestety jeszcze gorzej niż z aparatem:-)
-
generalnie było spokojnie... tylko ta kolejka ciągle stała. tam jest jakaś ponoć super knajpka... ale nie skusiliśmy się na dzień w kolejce;-)
-
nie powiem... wygląda jakby zobaczyła upiorne monstrum;-)
-
jak dobrze nastawić ucha... darli się niemiłosiernie!:-)