Komentarze użytkownika zfiesz, strona 385

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:19)
    ależ kochana, mnie też tu nie ma! ja przecież pracuje nad rozwojem własnej kariery, itp:-p
  2. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:17)
    a jakie? nie wstydź się! podziel się z nami:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:03)
    ostatnio też gdzieś to przerabiałem!:-) u duzinka chyba...
  4. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:00)
    oni tam, w tym meksyku, zawsze woleli rewolucje od reform. te pierwsze całkiem dobrze im wychodzą;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:59)
    ja nawet kółka okrągłego nie umiem narysować! ba! prostej kreski nawet!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:57)
    z przykrością stwierdzam, ze zadajesz za trudne pytania!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:56)
    głodnemu chleb na myśli!:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:43)
    trudno powiedzieć... będąc w meksyku, zawsze marzyłem o trzęsieniu ziemi. takim małym... nie jakimś ekstremalnym... ot, żeby poczuć dreszczyk emocji... i nigdy się nie udało. wtedy też nie. więc może to pamiątka po jakimś wcześniejszym terremoto? :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:41)
    no! ma taki fajny gumowy uchwyt, który zawsze ratuje go przed upadkiem:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:22)
    a o napadzie napadzie nie pomyślałem:-) za to poważnie rozważałem nabycie pięciolitrowego kanistra świeżo destylowanej tequili. tylko zawodników dopicia nie miałem:-(