Komentarze użytkownika zfiesz, strona 386

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:18)
    dopiero od niedawna zauważyłem, że większości jednak tylko o to chodzi:-(
  2. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:17)
    no... gdzieś trzeba poćwiczyć;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:16)
    :-) nie zwróciłem uwagi...
  4. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:16)
    qrcze...nie wiem... wygląda mi na jakiś maszt radiowy...

    btw... na tej uliczce mieszkaliśmy:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:14)
    nawet z takimi mam problemy;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:14)
    jak cała instytucja:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:13)
    a co ty mi uczennice podsyłasz?:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:12)
    w san miguel imprezki odbywają się przede wszystkim na zocalo (na którym nota bene stałem robiąc to zdjęcie). spotkasz tam wszystkich... i kolorowych, i dużych, i małych, i wesołych, i smutnych...

    a po takie scenki musisz wybrać się trochę bardziej na południe. tu, w górach, klimat chłodniejszy, więc i temperamenty nie aż tak gorące;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:09)
    odkurzaj do woli! ja zawsze mam z tym problemy. czuj się się jak u siebie!:-) wielkie dzięki:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 21:08)
    wiesz... większość nie zawsze ma rację:-)