Komentarze użytkownika zfiesz, strona 388
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
i tu się zgadzamy!:-)
-
problemy z kolanami, czy z padaniem na kolana przed fałszywymi bogami?;-)
-
bo to generalnie z początku kolmberowej ery:-)
-
czyżby? w sumie możliwe... tyle tego;-)
-
sądząc po grubości "pnia", walka trwa od wielu lat:-)
-
w zasadzie to zdjęcie kabli z ładnym tłem, a nie ładnego tła zza brzydkich kabli;-)
-
:-) wszystkich jeszcze nie zdążyłem, ale... może pewnego dnia?;-) w "mściwą teorię" też czasem wierzę;-)
poza wszystkim jednak, to niemal archeologiczne wykopalisko... jedna z pierwszych tutejszych podróży... będzie z półtora roku jak tu wisi;-) dzięki za odkurzenie:-)
-
a ty gdzie się podziewasz?:-)
-
podpisuję się pod tym!:-)
-
dopisuję iran do listy:-)
-
i tu się zgadzamy!:-)
-
problemy z kolanami, czy z padaniem na kolana przed fałszywymi bogami?;-)
-
bo to generalnie z początku kolmberowej ery:-)
-
czyżby? w sumie możliwe... tyle tego;-)
-
sądząc po grubości "pnia", walka trwa od wielu lat:-)
-
w zasadzie to zdjęcie kabli z ładnym tłem, a nie ładnego tła zza brzydkich kabli;-)
-
:-) wszystkich jeszcze nie zdążyłem, ale... może pewnego dnia?;-) w "mściwą teorię" też czasem wierzę;-)
poza wszystkim jednak, to niemal archeologiczne wykopalisko... jedna z pierwszych tutejszych podróży... będzie z półtora roku jak tu wisi;-) dzięki za odkurzenie:-) -
a ty gdzie się podziewasz?:-)
-
podpisuję się pod tym!:-)
-
dopisuję iran do listy:-)