Komentarze użytkownika zfiesz, strona 388

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:23)
    i tu się zgadzamy!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:22)
    problemy z kolanami, czy z padaniem na kolana przed fałszywymi bogami?;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:21)
    bo to generalnie z początku kolmberowej ery:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:20)
    czyżby? w sumie możliwe... tyle tego;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:19)
    sądząc po grubości "pnia", walka trwa od wielu lat:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:17)
    w zasadzie to zdjęcie kabli z ładnym tłem, a nie ładnego tła zza brzydkich kabli;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 20:16)
    :-) wszystkich jeszcze nie zdążyłem, ale... może pewnego dnia?;-) w "mściwą teorię" też czasem wierzę;-)

    poza wszystkim jednak, to niemal archeologiczne wykopalisko... jedna z pierwszych tutejszych podróży... będzie z półtora roku jak tu wisi;-) dzięki za odkurzenie:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 3:20)
    a ty gdzie się podziewasz?:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 3:14)
    podpisuję się pod tym!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (17.11.2009 23:52)
    dopisuję iran do listy:-)