Komentarze użytkownika zfiesz, strona 384
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
a co to "arużia"? :-)
-
wiesz...aparat jak upada, ma ograniczone możliwości;-)
-
owszem, po lewej:-) dokładnie pod tą latarnią, której fragment widać.
-
znaj moje dobre serce!:-)
-
ja nie lubię kotów... kaktusy, rzadko to rzadko, ale trzeba podlewać, więc odpadają. a do węży? do węży chyba nic nie mam, chociaż jeszcze nie próbowałem.-)
-
i o to też do mnie masz pretensje?:-p nie odpowiadam tylko za koklusz i gradobicie?
-
meksykańskie wydanie moherów;-)
-
zabij mnie, a nie odpowiem na żadne z pytań!:-)
-
a nie każdemu pasuje! oj nie każdemu;-)
-
co kraj, to obyczaj;-)
-
a co to "arużia"? :-)
-
wiesz...aparat jak upada, ma ograniczone możliwości;-)
-
owszem, po lewej:-) dokładnie pod tą latarnią, której fragment widać.
-
znaj moje dobre serce!:-)
-
ja nie lubię kotów... kaktusy, rzadko to rzadko, ale trzeba podlewać, więc odpadają. a do węży? do węży chyba nic nie mam, chociaż jeszcze nie próbowałem.-)
-
i o to też do mnie masz pretensje?:-p nie odpowiadam tylko za koklusz i gradobicie?
-
meksykańskie wydanie moherów;-)
-
zabij mnie, a nie odpowiem na żadne z pytań!:-)
-
a nie każdemu pasuje! oj nie każdemu;-)
-
co kraj, to obyczaj;-)