Komentarze użytkownika zfiesz, strona 384

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:27)
    a co to "arużia"? :-)
  2. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:26)
    wiesz...aparat jak upada, ma ograniczone możliwości;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:26)
    owszem, po lewej:-) dokładnie pod tą latarnią, której fragment widać.
  4. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:25)
    znaj moje dobre serce!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:24)
    ja nie lubię kotów... kaktusy, rzadko to rzadko, ale trzeba podlewać, więc odpadają. a do węży? do węży chyba nic nie mam, chociaż jeszcze nie próbowałem.-)
  6. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:23)
    i o to też do mnie masz pretensje?:-p nie odpowiadam tylko za koklusz i gradobicie?
  7. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:39)
    meksykańskie wydanie moherów;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:39)
    zabij mnie, a nie odpowiem na żadne z pytań!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:38)
    a nie każdemu pasuje! oj nie każdemu;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 22:38)
    co kraj, to obyczaj;-)