Komentarze użytkownika zfiesz, strona 383

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:51)
    nie, no co ty?!?! rewolucji się nie poprawia! każdą robi się od nowa i porządnie! ech... ignorantka bez politycznego kręgosłupa;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:50)
    no popatrz, a wydawało mi się, że jedyne czego nauczyłem się przez cztery lata "nauki" niemieckiego w liceum, to "ich habe mein hausafugaben fergesen" (nie daję głowy za poprawność;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:48)
    a wiesz, że nawet nie wiem czy oni mają tam swoje wydanie Wielkiego Indoktrynatora? pewnie tak...
  4. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:47)
    wiadomo! mamusia dba o synka:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:46)
    w bratnim mi języku, będzie "arma":-)
  6. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:44)
    ech... ja zawsze sobie przed wyjazdem obiecuje różne sposoby dokumentowania, ale jak przychodzi co do czego... jakoś mi umykają:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:42)
    a że tak spytam, gdzie wzmiankowane gęba i autostrada się znajdują? czy aby przypadkiem nie na ziemi? a skoro o autostradach mowa... są jeszcze schody do nieba: http://www.youtube.com/watch?v=ugxFcmZXDyc
  8. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 4:26)
    ups! przysnęło mi się;-) u nas też wieje... tyle że u nas, wiadomo, zawsze od morza wieje:-)

    i też się odmeldowuję:-) (gaszę światło;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 4:11)
    nie pamiętam dokładnie o które foto się pytałeś, ale żadne z ostatnio dodanych nie wygląda źle... wręcz przeciwnie:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (18.11.2009 23:31)
    jedyne jakie może istnieć:-)