Komentarze użytkownika zfiesz, strona 383
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
nie, no co ty?!?! rewolucji się nie poprawia! każdą robi się od nowa i porządnie! ech... ignorantka bez politycznego kręgosłupa;-)
-
no popatrz, a wydawało mi się, że jedyne czego nauczyłem się przez cztery lata "nauki" niemieckiego w liceum, to "ich habe mein hausafugaben fergesen" (nie daję głowy za poprawność;-)
-
a wiesz, że nawet nie wiem czy oni mają tam swoje wydanie Wielkiego Indoktrynatora? pewnie tak...
-
wiadomo! mamusia dba o synka:-)
-
w bratnim mi języku, będzie "arma":-)
-
ech... ja zawsze sobie przed wyjazdem obiecuje różne sposoby dokumentowania, ale jak przychodzi co do czego... jakoś mi umykają:-)
-
a że tak spytam, gdzie wzmiankowane gęba i autostrada się znajdują? czy aby przypadkiem nie na ziemi? a skoro o autostradach mowa... są jeszcze schody do nieba: http://www.youtube.com/watch?v=ugxFcmZXDyc
-
ups! przysnęło mi się;-) u nas też wieje... tyle że u nas, wiadomo, zawsze od morza wieje:-)
i też się odmeldowuję:-) (gaszę światło;-)
-
nie pamiętam dokładnie o które foto się pytałeś, ale żadne z ostatnio dodanych nie wygląda źle... wręcz przeciwnie:-)
-
jedyne jakie może istnieć:-)
-
nie, no co ty?!?! rewolucji się nie poprawia! każdą robi się od nowa i porządnie! ech... ignorantka bez politycznego kręgosłupa;-)
-
no popatrz, a wydawało mi się, że jedyne czego nauczyłem się przez cztery lata "nauki" niemieckiego w liceum, to "ich habe mein hausafugaben fergesen" (nie daję głowy za poprawność;-)
-
a wiesz, że nawet nie wiem czy oni mają tam swoje wydanie Wielkiego Indoktrynatora? pewnie tak...
-
wiadomo! mamusia dba o synka:-)
-
w bratnim mi języku, będzie "arma":-)
-
ech... ja zawsze sobie przed wyjazdem obiecuje różne sposoby dokumentowania, ale jak przychodzi co do czego... jakoś mi umykają:-)
-
a że tak spytam, gdzie wzmiankowane gęba i autostrada się znajdują? czy aby przypadkiem nie na ziemi? a skoro o autostradach mowa... są jeszcze schody do nieba: http://www.youtube.com/watch?v=ugxFcmZXDyc
-
ups! przysnęło mi się;-) u nas też wieje... tyle że u nas, wiadomo, zawsze od morza wieje:-)
i też się odmeldowuję:-) (gaszę światło;-) -
nie pamiętam dokładnie o które foto się pytałeś, ale żadne z ostatnio dodanych nie wygląda źle... wręcz przeciwnie:-)
-
jedyne jakie może istnieć:-)