Komentarze użytkownika zfiesz, strona 382

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:08)
    ja chyba nie, ale cieszę się, że się podoba;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:08)
    i mnie to bardzo cieszy!:-) (byle i o nie ktoś dbał;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:06)
    już niedługo....
  4. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:04)
    skoro jest rekin tygrysi, to dlaczego kura nie może być gepardzia? kto ją tam wie?;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:03)
    osobiście nie znam nikogo kto by posiadał;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:02)
    synek, póki co, stara się dokładnie sprawdzać jak się mamusia miewa... to tu, to tam...;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:01)
    ależ skuszonego udawać nie muszę! mnie bardzo łatwo skusić! tylko trzeba wiedzieć jak;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 18:05)
    wybaczam:-p (tylko! z uwagi na starania:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 18:04)
    tja... to teraz ja muszę udawać skruszonego za tę skuchę;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (19.11.2009 15:52)
    skucha... no! to mi się podoba:-)