Komentarze użytkownika zfiesz, strona 382
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ja chyba nie, ale cieszę się, że się podoba;-)
-
i mnie to bardzo cieszy!:-) (byle i o nie ktoś dbał;-)
-
już niedługo....
-
skoro jest rekin tygrysi, to dlaczego kura nie może być gepardzia? kto ją tam wie?;-)
-
osobiście nie znam nikogo kto by posiadał;-)
-
synek, póki co, stara się dokładnie sprawdzać jak się mamusia miewa... to tu, to tam...;-)
-
ależ skuszonego udawać nie muszę! mnie bardzo łatwo skusić! tylko trzeba wiedzieć jak;-)
-
wybaczam:-p (tylko! z uwagi na starania:-)
-
tja... to teraz ja muszę udawać skruszonego za tę skuchę;-)
-
skucha... no! to mi się podoba:-)
-
ja chyba nie, ale cieszę się, że się podoba;-)
-
i mnie to bardzo cieszy!:-) (byle i o nie ktoś dbał;-)
-
już niedługo....
-
skoro jest rekin tygrysi, to dlaczego kura nie może być gepardzia? kto ją tam wie?;-)
-
osobiście nie znam nikogo kto by posiadał;-)
-
synek, póki co, stara się dokładnie sprawdzać jak się mamusia miewa... to tu, to tam...;-)
-
ależ skuszonego udawać nie muszę! mnie bardzo łatwo skusić! tylko trzeba wiedzieć jak;-)
-
wybaczam:-p (tylko! z uwagi na starania:-)
-
tja... to teraz ja muszę udawać skruszonego za tę skuchę;-)
-
skucha... no! to mi się podoba:-)