Komentarze użytkownika zfiesz, strona 381
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
jak ci to powiedzieć powsinóżko... patrzę i literówki nie widzę... ja naprawdę nie uważałem na lekcjach;-)
-
wracając do rzeczywistości, nie zapomnij czasem tu zajrzeć;-)
-
głupio mi tak po prostu znów dziękować za plusy, ale jakoś o tej porze... nic twórczego nie przychodzi mi do głowy:-) więc... wielkie dzięki;-)
-
cóż... po raz kolejny dziękuję za plusy i komentarze... i to bardzo! http://www.youtube.com/watch?v=GNw3N_p6cPI :-)
-
wygląda trochę na końskie zaloty;-)
-
cóż... zgadaj się z szaloną loką i kuniem i jazda! w razie czego, mam przewodnik własnej roboty... mogę podesłać;-)
-
ciekawe czy używali ich do rozpędzania demonstracji?;-)
-
a co masz do dziadów kościelnych? teoretycznie, to bardzo porządne dziady!;-)
-
woda jest płytka, a zdjęcie było robione w środku gorącego sierpnia, wiec pewnie lekko zakwitła...
-
a po czym poznać, że gołąb ma gruźlicę?
-
jak ci to powiedzieć powsinóżko... patrzę i literówki nie widzę... ja naprawdę nie uważałem na lekcjach;-)
-
wracając do rzeczywistości, nie zapomnij czasem tu zajrzeć;-)
-
głupio mi tak po prostu znów dziękować za plusy, ale jakoś o tej porze... nic twórczego nie przychodzi mi do głowy:-) więc... wielkie dzięki;-)
-
cóż... po raz kolejny dziękuję za plusy i komentarze... i to bardzo! http://www.youtube.com/watch?v=GNw3N_p6cPI :-)
-
wygląda trochę na końskie zaloty;-)
-
cóż... zgadaj się z szaloną loką i kuniem i jazda! w razie czego, mam przewodnik własnej roboty... mogę podesłać;-)
-
ciekawe czy używali ich do rozpędzania demonstracji?;-)
-
a co masz do dziadów kościelnych? teoretycznie, to bardzo porządne dziady!;-)
-
woda jest płytka, a zdjęcie było robione w środku gorącego sierpnia, wiec pewnie lekko zakwitła...
-
a po czym poznać, że gołąb ma gruźlicę?