Komentarze użytkownika zfiesz, strona 381

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 2:01)
    jak ci to powiedzieć powsinóżko... patrzę i literówki nie widzę... ja naprawdę nie uważałem na lekcjach;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:58)
    wracając do rzeczywistości, nie zapomnij czasem tu zajrzeć;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:55)
    głupio mi tak po prostu znów dziękować za plusy, ale jakoś o tej porze... nic twórczego nie przychodzi mi do głowy:-) więc... wielkie dzięki;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:23)
    cóż... po raz kolejny dziękuję za plusy i komentarze... i to bardzo! http://www.youtube.com/watch?v=GNw3N_p6cPI :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:17)
    wygląda trochę na końskie zaloty;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:16)
    cóż... zgadaj się z szaloną loką i kuniem i jazda! w razie czego, mam przewodnik własnej roboty... mogę podesłać;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:13)
    ciekawe czy używali ich do rozpędzania demonstracji?;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:12)
    a co masz do dziadów kościelnych? teoretycznie, to bardzo porządne dziady!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:10)
    woda jest płytka, a zdjęcie było robione w środku gorącego sierpnia, wiec pewnie lekko zakwitła...
  10. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 1:09)
    a po czym poznać, że gołąb ma gruźlicę?