Komentarze użytkownika zfiesz, strona 379
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
przy rynku siennym kilka domów ma się jeszcze dobrze:-)
-
antyfaszystowskiej!
-
wkrótce... i to zupełnie niedługo... będą jeszcze bardziej różnorodne i zdecydowanie bardziej intensywne;-)
-
pana tadeusza? nie-e... jakaś poprzeczna, czy coś w tym rodzaju. nie pamiętam. a do numerku co masz?
-
POD białystok: http://kolumber.pl/g/55569-Historia%20w%20drewnie%20zapisana
-
[ukłon w prawo, ukłon w lewo... i nieśmiały uśmiech zadowolenia z dobrze wykonanej roboty]
-
a więc... kraina otwartych okiennic! nie pozostaje ci nic innego:-)
-
...i skazany.
-
niekoniecznie. przede wszystkim, większość budynków jest strasznie zaniedbana. w części z nich, nawet tych w opłakanym stanie, widać ślady bytności ludzi. na innych natomiast... biało-niebieską szachownicę świadczącą o wpisie do rejestru zabytków. zadziwiające, że ani jedno, ani drugie nie chroni ich przed zniszczeniem...
-
ufff... już myślałem, że to niemożliwe!:-)
-
przy rynku siennym kilka domów ma się jeszcze dobrze:-)
-
antyfaszystowskiej!
-
wkrótce... i to zupełnie niedługo... będą jeszcze bardziej różnorodne i zdecydowanie bardziej intensywne;-)
-
pana tadeusza? nie-e... jakaś poprzeczna, czy coś w tym rodzaju. nie pamiętam. a do numerku co masz?
-
POD białystok: http://kolumber.pl/g/55569-Historia%20w%20drewnie%20zapisana
-
[ukłon w prawo, ukłon w lewo... i nieśmiały uśmiech zadowolenia z dobrze wykonanej roboty]
-
a więc... kraina otwartych okiennic! nie pozostaje ci nic innego:-)
-
...i skazany.
-
niekoniecznie. przede wszystkim, większość budynków jest strasznie zaniedbana. w części z nich, nawet tych w opłakanym stanie, widać ślady bytności ludzi. na innych natomiast... biało-niebieską szachownicę świadczącą o wpisie do rejestru zabytków. zadziwiające, że ani jedno, ani drugie nie chroni ich przed zniszczeniem...
-
ufff... już myślałem, że to niemożliwe!:-)