Komentarze użytkownika zfiesz, strona 379

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:56)
    przy rynku siennym kilka domów ma się jeszcze dobrze:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:54)
    antyfaszystowskiej!
  3. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:54)
    wkrótce... i to zupełnie niedługo... będą jeszcze bardziej różnorodne i zdecydowanie bardziej intensywne;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:53)
    pana tadeusza? nie-e... jakaś poprzeczna, czy coś w tym rodzaju. nie pamiętam. a do numerku co masz?
  5. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:44)
    POD białystok: http://kolumber.pl/g/55569-Historia%20w%20drewnie%20zapisana
  6. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:36)
    [ukłon w prawo, ukłon w lewo... i nieśmiały uśmiech zadowolenia z dobrze wykonanej roboty]
  7. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:29)
    a więc... kraina otwartych okiennic! nie pozostaje ci nic innego:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:28)
    ...i skazany.
  9. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:27)
    niekoniecznie. przede wszystkim, większość budynków jest strasznie zaniedbana. w części z nich, nawet tych w opłakanym stanie, widać ślady bytności ludzi. na innych natomiast... biało-niebieską szachownicę świadczącą o wpisie do rejestru zabytków. zadziwiające, że ani jedno, ani drugie nie chroni ich przed zniszczeniem...
  10. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 14:13)
    ufff... już myślałem, że to niemożliwe!:-)