Komentarze użytkownika zfiesz, strona 377

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 0:57)
    może ktoś ćwiczył?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 0:57)
    a dziękuję za uznanie;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 0:55)
    enjoy!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:38)
    kiedy chodziłem po tym "drewnianym białymstoku", zaczepił mnie jakiś facet, który przedstawił się jako historyk sztuki. twierdził, że wielu próbowało, ale jakimś... no nie koniecznie... cudem, władze mają to głęboko w dupie i chcą tylko jak najszybciej zrównać "drewniane dzielnice" z ziemią. zanim znajdzie się ktoś kto krzyczy wystarczająco donośnie...

    a linka możesz słać gdzie tylko chcesz! cała przyjemność po mojej stronie:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:35)
    obejrzyj zdjęcia i przejedź się do białego... po ledwie kilku miesiącach zobaczysz różnicę. a za kilka lat...
  6. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:33)
    przede wszystkim przez głupotę. i to jest najbardziej przykre:-(
  7. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:29)
    z...?
  8. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:27)
    te też znajdziesz w mojej galerii:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:25)
    i na to właśnie daliśmy się nabrać!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:25)
    kpisz, czy mówisz poważnie?:-)