Komentarze użytkownika zfiesz, strona 378

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:18)
    z urugwajskiej telenoweli;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:16)
    znowu?!?! ty jakaś nerwowa jesteś mimblo;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:16)
    wiesz... też tak czasem robię z tą "relacją":-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:09)
    nie wiem... nie byłem:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:08)
    przez choroszcz tylko przejeżdżałem. ale spokojnie, jeszcze tam zajrzę;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:03)
    nieziemska!
  7. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:03)
    to czarne jest w rzeczywistości ciemno zielone... o ile dobrze pamiętam;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 23:01)
    i cekhaus i przytułek z dziadami:-) a biała część to stara fara. ale nie osobny kościół. dziś obydwa kościoły tworzą jedność.
  9. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:58)
    :-p (to się nazywa misja!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.11.2009 22:57)
    też się zastanawiałem:-)