Komentarze użytkownika zfiesz, strona 378
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
z urugwajskiej telenoweli;-)
-
znowu?!?! ty jakaś nerwowa jesteś mimblo;-)
-
wiesz... też tak czasem robię z tą "relacją":-)
-
nie wiem... nie byłem:-)
-
przez choroszcz tylko przejeżdżałem. ale spokojnie, jeszcze tam zajrzę;-)
-
nieziemska!
-
to czarne jest w rzeczywistości ciemno zielone... o ile dobrze pamiętam;-)
-
i cekhaus i przytułek z dziadami:-) a biała część to stara fara. ale nie osobny kościół. dziś obydwa kościoły tworzą jedność.
-
:-p (to się nazywa misja!:-)
-
też się zastanawiałem:-)
-
z urugwajskiej telenoweli;-)
-
znowu?!?! ty jakaś nerwowa jesteś mimblo;-)
-
wiesz... też tak czasem robię z tą "relacją":-)
-
nie wiem... nie byłem:-)
-
przez choroszcz tylko przejeżdżałem. ale spokojnie, jeszcze tam zajrzę;-)
-
nieziemska!
-
to czarne jest w rzeczywistości ciemno zielone... o ile dobrze pamiętam;-)
-
i cekhaus i przytułek z dziadami:-) a biała część to stara fara. ale nie osobny kościół. dziś obydwa kościoły tworzą jedność.
-
:-p (to się nazywa misja!:-)
-
też się zastanawiałem:-)