Komentarze użytkownika zfiesz, strona 376

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 17:52)
    niekoniecznie! ja też jeszcze z lat 70. tyle że zawsze czułem wstręt do wszelkich organizacji. harcerstwa nie wyłączając. za to gawęda... coś mi tam w głowie świta...
  2. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 16:56)
    ha! przyłapałem cię!:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 1:56)
    hej edith;-) jestem, żyję i czasem zaglądam. ale nie zawsze czasu starcza;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 1:02)
    nieodłączna i wierna towarzyszka meksykańskich wojaży;-)
    http://kolumber.pl/photos/show/46432
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 0:54)
    na wakacjach w jakichś mniej zatłoczonych stronach;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 0:52)
    taki meksyk lubię!
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2009 0:51)
    wyjątkowo pusto!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 13:31)
    niepoprawna optymistka!:-) ale tacy też są potrzebni;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 13:30)
    dzięki! normalnie śliczności;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (24.11.2009 0:57)
    czyli nie porównamy?