Komentarze użytkownika zfiesz, strona 376
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
niekoniecznie! ja też jeszcze z lat 70. tyle że zawsze czułem wstręt do wszelkich organizacji. harcerstwa nie wyłączając. za to gawęda... coś mi tam w głowie świta...
-
ha! przyłapałem cię!:-p
-
hej edith;-) jestem, żyję i czasem zaglądam. ale nie zawsze czasu starcza;-)
-
nieodłączna i wierna towarzyszka meksykańskich wojaży;-)
http://kolumber.pl/photos/show/46432
-
na wakacjach w jakichś mniej zatłoczonych stronach;-)
-
taki meksyk lubię!
-
wyjątkowo pusto!:-)
-
niepoprawna optymistka!:-) ale tacy też są potrzebni;-)
-
dzięki! normalnie śliczności;-)
-
czyli nie porównamy?
-
niekoniecznie! ja też jeszcze z lat 70. tyle że zawsze czułem wstręt do wszelkich organizacji. harcerstwa nie wyłączając. za to gawęda... coś mi tam w głowie świta...
-
ha! przyłapałem cię!:-p
-
hej edith;-) jestem, żyję i czasem zaglądam. ale nie zawsze czasu starcza;-)
-
nieodłączna i wierna towarzyszka meksykańskich wojaży;-)
http://kolumber.pl/photos/show/46432 -
na wakacjach w jakichś mniej zatłoczonych stronach;-)
-
taki meksyk lubię!
-
wyjątkowo pusto!:-)
-
niepoprawna optymistka!:-) ale tacy też są potrzebni;-)
-
dzięki! normalnie śliczności;-)
-
czyli nie porównamy?