Komentarze użytkownika zfiesz, strona 370

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:56)
    ależ dziewczęta! doceniam troskę, ale jeśli na dole są kiełbaski i zimne piwko, to jakoś zniosę mękę rozłąki;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:51)
    wrrrr... ;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:50)
    dino... optymisto... ja cię proszę - zachowaj powagę;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:49)
    a nie las?;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:48)
    chyba pod silnym, obezwładniającym wpływem jakich lokalnych alkaloidów!:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:45)
    właśnie to ostre światło i prześwietlenie tworzą charakter tej fotki! jak dla mnie oczywiście. tylko ten refleks troche psuje efekt. ale, że spytam eksperta, dałoby sie takie zdjecie zrobić bardziej kontrastowe? tak zeby i promienie i dziury w drodze były bardziej widoczne?
  7. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:42)
    no tak... mieszczuchy znów wyrwały się do lasu:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:41)
    z babami jak z babami! rebel to gorsza od zarazy!:-p
  9. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 17:37)
    no! bo już się wystraszyłem, żeś kolejna "dwunastolatka":-P
  10. zfiesz
    zfiesz (29.11.2009 16:46)
    podpowiadaj dalej! w końcu wymyśle na ciebie jakiś sposób:-p (hihihihi)