Komentarze użytkownika zfiesz, strona 370
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ależ dziewczęta! doceniam troskę, ale jeśli na dole są kiełbaski i zimne piwko, to jakoś zniosę mękę rozłąki;-)
-
wrrrr... ;-)
-
dino... optymisto... ja cię proszę - zachowaj powagę;-)
-
a nie las?;-)
-
chyba pod silnym, obezwładniającym wpływem jakich lokalnych alkaloidów!:-p
-
właśnie to ostre światło i prześwietlenie tworzą charakter tej fotki! jak dla mnie oczywiście. tylko ten refleks troche psuje efekt. ale, że spytam eksperta, dałoby sie takie zdjecie zrobić bardziej kontrastowe? tak zeby i promienie i dziury w drodze były bardziej widoczne?
-
no tak... mieszczuchy znów wyrwały się do lasu:-)
-
z babami jak z babami! rebel to gorsza od zarazy!:-p
-
no! bo już się wystraszyłem, żeś kolejna "dwunastolatka":-P
-
podpowiadaj dalej! w końcu wymyśle na ciebie jakiś sposób:-p (hihihihi)
-
ależ dziewczęta! doceniam troskę, ale jeśli na dole są kiełbaski i zimne piwko, to jakoś zniosę mękę rozłąki;-)
-
wrrrr... ;-)
-
dino... optymisto... ja cię proszę - zachowaj powagę;-)
-
a nie las?;-)
-
chyba pod silnym, obezwładniającym wpływem jakich lokalnych alkaloidów!:-p
-
właśnie to ostre światło i prześwietlenie tworzą charakter tej fotki! jak dla mnie oczywiście. tylko ten refleks troche psuje efekt. ale, że spytam eksperta, dałoby sie takie zdjecie zrobić bardziej kontrastowe? tak zeby i promienie i dziury w drodze były bardziej widoczne?
-
no tak... mieszczuchy znów wyrwały się do lasu:-)
-
z babami jak z babami! rebel to gorsza od zarazy!:-p
-
no! bo już się wystraszyłem, żeś kolejna "dwunastolatka":-P
-
podpowiadaj dalej! w końcu wymyśle na ciebie jakiś sposób:-p (hihihihi)