Komentarze użytkownika zfiesz, strona 365

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (04.12.2009 23:29)
    podobno z carmarthen pochodzi merlin:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (04.12.2009 23:22)
    największy wiersz świata:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (03.12.2009 22:48)
    to ten z funciaka?
  4. zfiesz
    zfiesz (03.12.2009 22:19)
    nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak tam jest, kiedy wieje:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (03.12.2009 22:10)
    widać że michasia amor w kajdany zakuł;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 23:06)
    dobrze... to wy tu sobie na zwierzaku poużywajcie, a ja tymczasem oddalę się na parę minut...

    w kisielu... phi! też macie pomysły dziewczęta:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 23:03)
    o! zobacz jak elmyra duff (w oryginale) kocha zwierzątka (łosia chyba w tym kawałku nie ma)
    http://www.youtube.com/watch?v=bSdly0Ieiek
  8. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:50)
    bo to do oglądania bajka była... kreskówka taka;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:49)
    oj bez fochów mi tu:-) po prostu te już mam ;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:47)
    ale taki gówniarz po espresso (i bez opieki) może zagłaskać szczeniaczka na śmierć! pamiętacie irminkę z bajki, co trzymała łosia w słoiku? właśnie tak może się to skończyć!;-)