Komentarze użytkownika zfiesz, strona 364
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
nie znaju:-)
-
penie dziewczęta plusowały;-)
-
to się chwali! zdrowe reakcje są zawsze na miejscu!:-)
-
@rebel: cóż ma znaczyć to "omg"? chcesz coś powiedzieć?:-p
@janicki: w sumie... niby nie mogłem, a się oparłem. hmmm... coś z silną wolą nie tak...
-
hmmm... jakby to powiedzieć... nie! to cytaty z koranu:-p
-
tylko ręka mi się chyba trzęsła;-)
-
nie... z bramy pałacu topkapi.
-
że co? że wyższa?:-)
-
nie da się ukryć, że położenie jest jego sporym atutem. innym była też cena. ale gdyby przypadkiem okazało się, że nie mają wolnych pokoi, nie przejmuj się zbytnio, bo w obrębie sultanahmet znajdziesz sporo tanich noclegowni.
-
dzięki, poproszę jeszcze... powiedzmy trzysta;-) i trochę bardziej uniwersalnych...
-
nie znaju:-)
-
penie dziewczęta plusowały;-)
-
to się chwali! zdrowe reakcje są zawsze na miejscu!:-)
-
@rebel: cóż ma znaczyć to "omg"? chcesz coś powiedzieć?:-p
@janicki: w sumie... niby nie mogłem, a się oparłem. hmmm... coś z silną wolą nie tak... -
hmmm... jakby to powiedzieć... nie! to cytaty z koranu:-p
-
tylko ręka mi się chyba trzęsła;-)
-
nie... z bramy pałacu topkapi.
-
że co? że wyższa?:-)
-
nie da się ukryć, że położenie jest jego sporym atutem. innym była też cena. ale gdyby przypadkiem okazało się, że nie mają wolnych pokoi, nie przejmuj się zbytnio, bo w obrębie sultanahmet znajdziesz sporo tanich noclegowni.
-
dzięki, poproszę jeszcze... powiedzmy trzysta;-) i trochę bardziej uniwersalnych...