Komentarze użytkownika zfiesz, strona 364

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:51)
    nie znaju:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:51)
    penie dziewczęta plusowały;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:50)
    to się chwali! zdrowe reakcje są zawsze na miejscu!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:49)
    @rebel: cóż ma znaczyć to "omg"? chcesz coś powiedzieć?:-p
    @janicki: w sumie... niby nie mogłem, a się oparłem. hmmm... coś z silną wolą nie tak...
  5. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:46)
    hmmm... jakby to powiedzieć... nie! to cytaty z koranu:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:45)
    tylko ręka mi się chyba trzęsła;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:44)
    nie... z bramy pałacu topkapi.
  8. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:43)
    że co? że wyższa?:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:42)
    nie da się ukryć, że położenie jest jego sporym atutem. innym była też cena. ale gdyby przypadkiem okazało się, że nie mają wolnych pokoi, nie przejmuj się zbytnio, bo w obrębie sultanahmet znajdziesz sporo tanich noclegowni.
  10. zfiesz
    zfiesz (05.12.2009 20:40)
    dzięki, poproszę jeszcze... powiedzmy trzysta;-) i trochę bardziej uniwersalnych...