Komentarze użytkownika zfiesz, strona 367
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
sztampa;-)
-
dlaczego inaczej? ja ostatnio jestem w silnej potrzebie skompletowania kilkudziesięciu-kilkuset przymiotników;-)
-
a miałeś podstawy sądzić, że jest inaczej?:-)
-
piękna!
-
bo to jeszcze z czasów kiedy syropki z efedryną można było legalnie kupić;-)
-
piękny i przygnębiający? hmm... ;-)
-
myślę że z tą kasą za działki jesteś najbliżej rozwiązania zagadki:-)
-
:-)
-
jak najbardziej:-)
-
fajny, fajny... tylko ciężko ładnie uchwycić. no i dookoła jakoś tak średnio zadbane...
-
sztampa;-)
-
dlaczego inaczej? ja ostatnio jestem w silnej potrzebie skompletowania kilkudziesięciu-kilkuset przymiotników;-)
-
a miałeś podstawy sądzić, że jest inaczej?:-)
-
piękna!
-
bo to jeszcze z czasów kiedy syropki z efedryną można było legalnie kupić;-)
-
piękny i przygnębiający? hmm... ;-)
-
myślę że z tą kasą za działki jesteś najbliżej rozwiązania zagadki:-)
-
:-)
-
jak najbardziej:-)
-
fajny, fajny... tylko ciężko ładnie uchwycić. no i dookoła jakoś tak średnio zadbane...