Komentarze użytkownika zfiesz, strona 367

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:14)
    sztampa;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 23:47)
    dlaczego inaczej? ja ostatnio jestem w silnej potrzebie skompletowania kilkudziesięciu-kilkuset przymiotników;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:58)
    a miałeś podstawy sądzić, że jest inaczej?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:56)
    piękna!
  5. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:54)
    bo to jeszcze z czasów kiedy syropki z efedryną można było legalnie kupić;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:52)
    piękny i przygnębiający? hmm... ;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:45)
    myślę że z tą kasą za działki jesteś najbliżej rozwiązania zagadki:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:42)
    :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:40)
    jak najbardziej:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (01.12.2009 22:39)
    fajny, fajny... tylko ciężko ładnie uchwycić. no i dookoła jakoś tak średnio zadbane...