Komentarze użytkownika zfiesz, strona 366
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
tylko kiedy ty odstawisz taniec w serku wiejskim;-)
-
hahahahaha:-p (ale świntuch z ciebie:-)
-
rebel w serku wiejskim... hmm... ciekawe, ciekawe;-)
-
ale mi się kojarzy,bonie chodziłem! gdybym chodził, to by się nie kojarzyło, tylko bym wiedział, no nie?:-) zawsze jak patrzę na fotki z pamukkale zastanawiam się, jak to jest w bikini na śniegu (na przykład;-)
-
same paskudne skojarzenia... :-p
-
mi kojarzy się ze śniegiem, a to bardzo przykre skojarzenie:-)
-
myślisz że tam z drewna budują? anie z puchu?;-)
-
chyba już na ten temat rozmawialiśmy?:-) ja prostej kreski nie namaluję!!!;-)
-
przepraszam:-)
-
w sierpniu byłem tam drugi raz, ale znowu tylko się prześlizgnąłem... babka ziemniaczana była ważniejsza;-)
-
tylko kiedy ty odstawisz taniec w serku wiejskim;-)
-
hahahahaha:-p (ale świntuch z ciebie:-)
-
rebel w serku wiejskim... hmm... ciekawe, ciekawe;-)
-
ale mi się kojarzy,bonie chodziłem! gdybym chodził, to by się nie kojarzyło, tylko bym wiedział, no nie?:-) zawsze jak patrzę na fotki z pamukkale zastanawiam się, jak to jest w bikini na śniegu (na przykład;-)
-
same paskudne skojarzenia... :-p
-
mi kojarzy się ze śniegiem, a to bardzo przykre skojarzenie:-)
-
myślisz że tam z drewna budują? anie z puchu?;-)
-
chyba już na ten temat rozmawialiśmy?:-) ja prostej kreski nie namaluję!!!;-)
-
przepraszam:-)
-
w sierpniu byłem tam drugi raz, ale znowu tylko się prześlizgnąłem... babka ziemniaczana była ważniejsza;-)