Komentarze użytkownika zfiesz, strona 366

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:42)
    tylko kiedy ty odstawisz taniec w serku wiejskim;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:41)
    hahahahaha:-p (ale świntuch z ciebie:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:37)
    rebel w serku wiejskim... hmm... ciekawe, ciekawe;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:35)
    ale mi się kojarzy,bonie chodziłem! gdybym chodził, to by się nie kojarzyło, tylko bym wiedział, no nie?:-) zawsze jak patrzę na fotki z pamukkale zastanawiam się, jak to jest w bikini na śniegu (na przykład;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:28)
    same paskudne skojarzenia... :-p
  6. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:27)
    mi kojarzy się ze śniegiem, a to bardzo przykre skojarzenie:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:23)
    myślisz że tam z drewna budują? anie z puchu?;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:22)
    chyba już na ten temat rozmawialiśmy?:-) ja prostej kreski nie namaluję!!!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:17)
    przepraszam:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (02.12.2009 22:16)
    w sierpniu byłem tam drugi raz, ale znowu tylko się prześlizgnąłem... babka ziemniaczana była ważniejsza;-)