Komentarze użytkownika zfiesz, strona 363
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
prawie w piżamce? hmmm... znaczy co? że już zdjęłaś codzienne (tudzież sobotnie) ciuchy, ale jeszcze nie zdążyłaś nałożyć piżamki?;-)
-
uhm... a co? reflektujesz?:-)
-
wiesz... bo ja samokrytyczny bardzo jestem;-)
-
no ba!:-)
-
bo to chyba z innej podróży... a będą jeszcze z tej z 2007... kiedyś;-)
-
skoro fantastyczna, to... no to jesteś skazana;-)
-
pozory!:-) a tak "nieśmiało" zapozował, bo papierosa chował:-)
-
skoro tak twierdzisz...
-
ani jedno ani drugie. stoją tylko tuż obok siebie...
-
może smarowała się oliwką?
-
prawie w piżamce? hmmm... znaczy co? że już zdjęłaś codzienne (tudzież sobotnie) ciuchy, ale jeszcze nie zdążyłaś nałożyć piżamki?;-)
-
uhm... a co? reflektujesz?:-)
-
wiesz... bo ja samokrytyczny bardzo jestem;-)
-
no ba!:-)
-
bo to chyba z innej podróży... a będą jeszcze z tej z 2007... kiedyś;-)
-
skoro fantastyczna, to... no to jesteś skazana;-)
-
pozory!:-) a tak "nieśmiało" zapozował, bo papierosa chował:-)
-
skoro tak twierdzisz...
-
ani jedno ani drugie. stoją tylko tuż obok siebie...
-
może smarowała się oliwką?