Komentarze użytkownika zfiesz, strona 362

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:20)
    pewnie cieszą się z dużej budki lęgowej;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:19)
    w sensie?
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:13)
    dziś na szczęście mają prozak;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:12)
    strasznie dziękuję za zaproszenie:-) może i się mijamy, ale teraz przynajmniej będziemy mieli się na oku;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:10)
    nie no... na emigracji jestem. aparatura chyba by przez granicę nie przejechała;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:10)
    ...nie byłoby prawdziwie renato. a nie o to przecież chodzi, prawda?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:07)
    raczej się skurczyły, ale... fakt... uroczo;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:07)
    a może "bal-sztacheta"? wieś jak się bawi, to... no właśnie... i sztachety mogą ucierpieć. ale co miastowi mogą o tym wiedzieć?;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:05)
    znaczy, która płeć może być zarośnięta dino?

    i nie zgadzam się z nierównym traktowaniem zarośnięcia... to dyskryminacja!!!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:02)
    ale wtedy słońce odbijałoby się w ekranie wielkiej plazmy:-)