Komentarze użytkownika zfiesz, strona 362
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
pewnie cieszą się z dużej budki lęgowej;-)
-
w sensie?
-
dziś na szczęście mają prozak;-)
-
strasznie dziękuję za zaproszenie:-) może i się mijamy, ale teraz przynajmniej będziemy mieli się na oku;-)
-
nie no... na emigracji jestem. aparatura chyba by przez granicę nie przejechała;-)
-
...nie byłoby prawdziwie renato. a nie o to przecież chodzi, prawda?:-)
-
raczej się skurczyły, ale... fakt... uroczo;-)
-
a może "bal-sztacheta"? wieś jak się bawi, to... no właśnie... i sztachety mogą ucierpieć. ale co miastowi mogą o tym wiedzieć?;-)
-
znaczy, która płeć może być zarośnięta dino?
i nie zgadzam się z nierównym traktowaniem zarośnięcia... to dyskryminacja!!!:-)
-
ale wtedy słońce odbijałoby się w ekranie wielkiej plazmy:-)
-
pewnie cieszą się z dużej budki lęgowej;-)
-
w sensie?
-
dziś na szczęście mają prozak;-)
-
strasznie dziękuję za zaproszenie:-) może i się mijamy, ale teraz przynajmniej będziemy mieli się na oku;-)
-
nie no... na emigracji jestem. aparatura chyba by przez granicę nie przejechała;-)
-
...nie byłoby prawdziwie renato. a nie o to przecież chodzi, prawda?:-)
-
raczej się skurczyły, ale... fakt... uroczo;-)
-
a może "bal-sztacheta"? wieś jak się bawi, to... no właśnie... i sztachety mogą ucierpieć. ale co miastowi mogą o tym wiedzieć?;-)
-
znaczy, która płeć może być zarośnięta dino?
i nie zgadzam się z nierównym traktowaniem zarośnięcia... to dyskryminacja!!!:-) -
ale wtedy słońce odbijałoby się w ekranie wielkiej plazmy:-)