Komentarze użytkownika zfiesz, strona 361

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:19)
    ależ renato! jutro niedziela! pakuj się w auto i ruszaj! podlasie zimą też może być piękne!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:18)
    miałbym co do tego pewne wątpliwości:-) ale z drugiej strony... nigdy się u psychiatry nie leczyłem:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:11)
    właśnie nie! kolega angielski! jabłecznik destylował:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:11)
    tylko delikatnie podpowiadam. do niczego nie zmuszam:-)

    a przed powrotem z emigracji mam jeszcze do odwiedzenia kilka miejsc na kilku kontynentach;-) podlasie musi więc chwilę poczekać. ale... tam czas wolniej płynie...
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:08)
    a to tak! u siebie będę miał skansen pełną gębą!:-) z obowiązkowymi firankami i pelargoniami:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:58)
    hmm... pewnie coś w tym jest. niestety, nasze rajdy po podlasiu były raczej mało relaksujące. oczywiście z braku czasu. ale... teraz, patrząc na te fotki, rzeczywiście można trochę odetchnąć. a w dodatku można pomóc zrelaksować się innym:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:51)
    w sumie... w ostateczności można oddać "dzieła" do muzeum rzeźby z zapałek. ktoś tu taki wynalazek kiedyś opisywał:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:50)
    ostatnio dowiedziałem się, ze kolega z pracy (zagraniczny!!;-) sam coś pędzi. widać cywilizacja i tu dotarła;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:49)
    fakt... pomysł z podziemnymi kablami też przyszedł mi do głowy. ale niestety, nie ja decyduję:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 0:48)
    jeszcze więcej podobnych klimatów znajdziesz w innych moich relacjach z podlasia. a wschód? mam zamiar eksplorować dalej:-) aż znajdę jakieś miejsce dla siebie:-)