Komentarze użytkownika zfiesz, strona 360

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:08)
    malwy mogą być! przynajmniej cień dają;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:07)
    najgrzeczniejszy nie byłem, ale też nie przesadzałbym z tą "ziółkowatością";-)
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:01)
    o mnie... tylko dobrze!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:49)
    może jeszcze nad tym pomyślę;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:42)
    jak byłem mały i znudziło mi się sklejanie domków z zapałek (sam wpadłem na ten pomysł:-), zacząłem skrobać z nich siarkę. kiedy nazbierało się tego całkiem sporo, z kolegą i młodszym braciszkiem postanowiliśmy pobawić się w pirotechników. skończyło się tak, że braciszek niemal potrzebował specjalistycznej pomocy:-) na szczęście szybko otrząsnął się z traumy (szybciej niż ja z lania, jakie oberwałem od staruszków;-) i zostały mu tylko niewielkie blizny na czole;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:36)
    w końcu ma kilka milionów ambasadorów!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:35)
    nie całkiem dotarła, ale powoli, powoli zaczyna gościć się tu na dobre;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:31)
    stały port... hmm... Moja Pani wciąż mi to powtarza... ale ja chyba jednak jestem nieuleczalnym marynarzem:-) chyba...
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:26)
    o nie! atrapy odpadają! szczerze mówiąc wszelkie wiatraki, żurawie, itp, które robią za ozdóbki irytują mnie tak samo jak ohydne krasnale ogrodowe i są dla mnie wyrazem całkowitego braku smaku:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 1:20)
    jeszcze jakieś sugestie? jestem otwarty!:-)