Komentarze użytkownika zfiesz, strona 359

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:38)
    cu
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:35)
    gospodyni niestety pracuje:-(
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:31)
    ja nie muszę! tralalalala:-) i jeszcze posiedzę, bo "obrabiam" trochę bardziej egzotyczne rejony:-)

    dobrejnocki i wielkie dzięki za masę plusów, komentarzy i zainteresowanie:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:26)
    chmiel na pewno... o innych "ziółkach" będę musiał pogadać z gospodynią;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:22)
    na moich? na pewno, zawsze i wszędzie!:-) trzeba przyznać, że mi się udali;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:21)
    biorąc pod uwagę ich znikomą wartość użytkową... nie jestem pewny;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:18)
    ależ broń cie panie boże! o prostu wiem, jak jest:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:17)
    takie dorodne, gęste i wyrośnięte? trochę większy niż bratki;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:14)
    na pewno nie powiedzieliby na mnie złego słowa! niech by tylko spróbowali;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 2:11)
    :-)