Komentarze użytkownika zfiesz, strona 359
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
cu
-
gospodyni niestety pracuje:-(
-
ja nie muszę! tralalalala:-) i jeszcze posiedzę, bo "obrabiam" trochę bardziej egzotyczne rejony:-)
dobrejnocki i wielkie dzięki za masę plusów, komentarzy i zainteresowanie:-)
-
chmiel na pewno... o innych "ziółkach" będę musiał pogadać z gospodynią;-)
-
na moich? na pewno, zawsze i wszędzie!:-) trzeba przyznać, że mi się udali;-)
-
biorąc pod uwagę ich znikomą wartość użytkową... nie jestem pewny;-)
-
ależ broń cie panie boże! o prostu wiem, jak jest:-)
-
takie dorodne, gęste i wyrośnięte? trochę większy niż bratki;-)
-
na pewno nie powiedzieliby na mnie złego słowa! niech by tylko spróbowali;-)
-
:-)
-
cu
-
gospodyni niestety pracuje:-(
-
ja nie muszę! tralalalala:-) i jeszcze posiedzę, bo "obrabiam" trochę bardziej egzotyczne rejony:-)
dobrejnocki i wielkie dzięki za masę plusów, komentarzy i zainteresowanie:-) -
chmiel na pewno... o innych "ziółkach" będę musiał pogadać z gospodynią;-)
-
na moich? na pewno, zawsze i wszędzie!:-) trzeba przyznać, że mi się udali;-)
-
biorąc pod uwagę ich znikomą wartość użytkową... nie jestem pewny;-)
-
ależ broń cie panie boże! o prostu wiem, jak jest:-)
-
takie dorodne, gęste i wyrośnięte? trochę większy niż bratki;-)
-
na pewno nie powiedzieliby na mnie złego słowa! niech by tylko spróbowali;-)
-
:-)