Komentarze użytkownika zfiesz, strona 358

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:16)
    to się nazywa postmodernizm! chyba..;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:15)
    nie piotrze. po prostu częściej jeździły takie bezduszne niskopodłogowce...
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:13)
    wiedziała jak się ustawić!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:12)
    dlaczego? teraz mniej ci się podoba?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:11)
    ale z lewej jest więcej ramki niż z prawej!
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:11)
    chodzi o to, że islam zabrania przedstawiania wyobrażeń ludzi i zwierząt. dlatego od wieków w całym kręgu kultury islamskiej rozwija się sztuka kaligrafii.

    to tak w skrócie...
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:05)
    skąd wiesz? przecież za ciasno, żebyś zauważyła:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:03)
    twierdzenie kokopelmanki... nie znałem;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:02)
    harem ci się marzy?? nie komentuję:-p
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:01)
    no... z padre ostry zawodnik, więc kto wie, kto wie...