Komentarze użytkownika zfiesz, strona 357

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:32)
    o wantach to z kuniem pogadaj;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:28)
    w knajpie. po godzinach...
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:27)
    myślisz że jego macki tak daleko sięgaja?
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:27)
    pytanie, czy ktoś ich używa?
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:26)
    albo naiwniak...
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:25)
    musi, walijczyk jakiś... oni nadużywają "ll"...
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:21)
    kiepsko zaszpachlowana;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:20)
    na malcie przynajmniej nie narazi się na zarzut bycia "zimnym łokciem";-)
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:19)
    nie wątpię, że w jakimś tamtejszym malta polo, przynajmniej o nich wspominają;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:17)
    rozkład wygląda jak stonoga!:-)