Komentarze użytkownika zfiesz, strona 356
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
znaczy... za dużo gadasz? :-)
-
taki miks jest najlepszy!:-)
-
ogrodnik sułtana?:-)
-
zawsze można się tam walnąć z psiworkiem;-)
-
no wiesz... ostatnio znów "słońce zaświeciło nad kolumberem", więc wszystko jest możliwe:-p
-
ale one są chyba jeszcze z epoki "przedturystycznej". tak mi się coś kojarzy...
-
sama sobie odpowiedziałaś:-p
-
hmmm... nie do końca. no bo popatrz... właśnie dzięki tej włóczędze je poznałem;-p
-
cieszę się, że podróż w czeluście się udała:-) wielkie dzięki za wszystkie plusy i jakże rzeczowe komentarze;-)
-
ja dostrzegam raczej potwora z loch ness.. ;-)
-
znaczy... za dużo gadasz? :-)
-
taki miks jest najlepszy!:-)
-
ogrodnik sułtana?:-)
-
zawsze można się tam walnąć z psiworkiem;-)
-
no wiesz... ostatnio znów "słońce zaświeciło nad kolumberem", więc wszystko jest możliwe:-p
-
ale one są chyba jeszcze z epoki "przedturystycznej". tak mi się coś kojarzy...
-
sama sobie odpowiedziałaś:-p
-
hmmm... nie do końca. no bo popatrz... właśnie dzięki tej włóczędze je poznałem;-p
-
cieszę się, że podróż w czeluście się udała:-) wielkie dzięki za wszystkie plusy i jakże rzeczowe komentarze;-)
-
ja dostrzegam raczej potwora z loch ness.. ;-)