Komentarze użytkownika zfiesz, strona 356

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:53)
    znaczy... za dużo gadasz? :-)
  2. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:53)
    taki miks jest najlepszy!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:52)
    ogrodnik sułtana?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:44)
    zawsze można się tam walnąć z psiworkiem;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:43)
    no wiesz... ostatnio znów "słońce zaświeciło nad kolumberem", więc wszystko jest możliwe:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:41)
    ale one są chyba jeszcze z epoki "przedturystycznej". tak mi się coś kojarzy...
  7. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:39)
    sama sobie odpowiedziałaś:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 23:38)
    hmmm... nie do końca. no bo popatrz... właśnie dzięki tej włóczędze je poznałem;-p
  9. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:57)
    cieszę się, że podróż w czeluście się udała:-) wielkie dzięki za wszystkie plusy i jakże rzeczowe komentarze;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (06.12.2009 22:41)
    ja dostrzegam raczej potwora z loch ness.. ;-)