Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 590

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:04)
    ja w zasadzie nie robię zdjęć z samochodu, jeżeli nie ma się gdzie zatrzymać, to jadę dalej, przeważnie za zakrętem są następne ładne widoki a i parking się zdarzy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 22:59)
    takie trasy przeważnie nazywają się "droga piękna widokowo", najgorzej ma kierowca.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 22:44)
    na tych serpentynkach to bym jechała na zmianę 2 i 3.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 19:35)
    na zimę jak znalazł.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 19:26)
    buuuuuu, buuuuu... duch kopalni pozdrawia i dziękuje.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 19:21)
    jeszcze jestem pociągająca noskiem i na Renatę przeszło. A jak oceniasz tę szumiącą fotę co Ci przesłałam? masakra.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 17:11)
    dzięki za jesienne spacery.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 21:07)
    Pigmejko, spróbuj raz zwiedzić jakiś antyk, wędrówki po greckich ruinkach są naprawdę cool. Obok ruinek są zawsze urokliwe miasteczka z knajpkami, gdzie wieczorem można spędzić przyjemnie czas.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 20:55)
    budują coś starego.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 20:53)
    o, widzę, że Partenon ciągle w remoncie, od 30 lat.