Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 590
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ja w zasadzie nie robię zdjęć z samochodu, jeżeli nie ma się gdzie zatrzymać, to jadę dalej, przeważnie za zakrętem są następne ładne widoki a i parking się zdarzy.
-
takie trasy przeważnie nazywają się "droga piękna widokowo", najgorzej ma kierowca.
-
na tych serpentynkach to bym jechała na zmianę 2 i 3.
-
na zimę jak znalazł.
-
buuuuuu, buuuuu... duch kopalni pozdrawia i dziękuje.
-
jeszcze jestem pociągająca noskiem i na Renatę przeszło. A jak oceniasz tę szumiącą fotę co Ci przesłałam? masakra.
-
dzięki za jesienne spacery.
-
Pigmejko, spróbuj raz zwiedzić jakiś antyk, wędrówki po greckich ruinkach są naprawdę cool. Obok ruinek są zawsze urokliwe miasteczka z knajpkami, gdzie wieczorem można spędzić przyjemnie czas.
-
budują coś starego.
-
o, widzę, że Partenon ciągle w remoncie, od 30 lat.
-
ja w zasadzie nie robię zdjęć z samochodu, jeżeli nie ma się gdzie zatrzymać, to jadę dalej, przeważnie za zakrętem są następne ładne widoki a i parking się zdarzy.
-
takie trasy przeważnie nazywają się "droga piękna widokowo", najgorzej ma kierowca.
-
na tych serpentynkach to bym jechała na zmianę 2 i 3.
-
na zimę jak znalazł.
-
buuuuuu, buuuuu... duch kopalni pozdrawia i dziękuje.
-
jeszcze jestem pociągająca noskiem i na Renatę przeszło. A jak oceniasz tę szumiącą fotę co Ci przesłałam? masakra.
-
dzięki za jesienne spacery.
-
Pigmejko, spróbuj raz zwiedzić jakiś antyk, wędrówki po greckich ruinkach są naprawdę cool. Obok ruinek są zawsze urokliwe miasteczka z knajpkami, gdzie wieczorem można spędzić przyjemnie czas.
-
budują coś starego.
-
o, widzę, że Partenon ciągle w remoncie, od 30 lat.