Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 589
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ale nuda, nie?
-
córka diabełka?
-
bo miała być "niewidka"....
-
ja się boję........
-
zaraz cię zjem...
-
w orkiestrach dętych jest jednak jakaś siła.
-
Smoki zawsze potrafią zaskoczyć.
-
z Pyrkolandii.
-
pozdrowienia dla Smokolandii.
-
no, jeszcze jeden człowiek z 3city, miło, niedługo trzeba będzie jakiś zlocik u Was zrobić.
-
ale nuda, nie?
-
córka diabełka?
-
bo miała być "niewidka"....
-
ja się boję........
-
zaraz cię zjem...
-
w orkiestrach dętych jest jednak jakaś siła.
-
Smoki zawsze potrafią zaskoczyć.
-
z Pyrkolandii.
-
pozdrowienia dla Smokolandii.
-
no, jeszcze jeden człowiek z 3city, miło, niedługo trzeba będzie jakiś zlocik u Was zrobić.