Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 589

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:23)
    ale nuda, nie?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:22)
    córka diabełka?
  3. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:21)
    bo miała być "niewidka"....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:18)
    ja się boję........
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:17)
    zaraz cię zjem...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:17)
    w orkiestrach dętych jest jednak jakaś siła.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:15)
    Smoki zawsze potrafią zaskoczyć.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:11)
    z Pyrkolandii.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:10)
    pozdrowienia dla Smokolandii.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:10)
    no, jeszcze jeden człowiek z 3city, miło, niedługo trzeba będzie jakiś zlocik u Was zrobić.