Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 588

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 11:50)
    ładne.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 11:48)
    ciekawy cyferblacik.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 9:41)
    widzę, że powróciłaś do nas serią pięknych zdjęć.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:44)
    dla mnie też, to sobie kurki całkiem miło mieszkały.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:41)
    przepiękne widoki i zdjęcia, jak ja tak łaziłam po górach to to sie chyba jeszcze nie nazywało trkingiem.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:39)
    im na zakończenie perełka.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:33)
    coś się wymyśli...my już mamy trochę doświadczenia.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:26)
    a jak Klakier to i Gargamel by się przydał...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:26)
    łyknął bym sobie trochę krwi, bo słabnę już....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (02.10.2011 23:24)
    Schlumpfen sind am besten.