Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 592
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
i co ulżyłeś sobie?
-
lepsze takie plamy niż twój przekolorowany plankton fotograficzny.
-
o kurcze, takie piece to u dziadków pamiętam.
-
ładnie uchwycone.
-
widzę, że Europa niedługo uniesie się w górę na Twoich balonikach....
-
dzięki za wizytę i pozdrawiam.
-
Czarku, jeszcze powrócę...
-
bardzo pomysłowy.
-
no i dokończyłam podróż, bardzo ładne zdjęcia i opisy.
-
i magia prysła jak bańka mydlana.
-
i co ulżyłeś sobie?
-
lepsze takie plamy niż twój przekolorowany plankton fotograficzny.
-
o kurcze, takie piece to u dziadków pamiętam.
-
ładnie uchwycone.
-
widzę, że Europa niedługo uniesie się w górę na Twoich balonikach....
-
dzięki za wizytę i pozdrawiam.
-
Czarku, jeszcze powrócę...
-
bardzo pomysłowy.
-
no i dokończyłam podróż, bardzo ładne zdjęcia i opisy.
-
i magia prysła jak bańka mydlana.