Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 592

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (30.09.2011 10:03)
    i co ulżyłeś sobie?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (29.09.2011 21:28)
    lepsze takie plamy niż twój przekolorowany plankton fotograficzny.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (29.09.2011 20:56)
    o kurcze, takie piece to u dziadków pamiętam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (29.09.2011 20:52)
    ładnie uchwycone.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (29.09.2011 10:05)
    widzę, że Europa niedługo uniesie się w górę na Twoich balonikach....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (29.09.2011 10:03)
    dzięki za wizytę i pozdrawiam.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (28.09.2011 21:33)
    Czarku, jeszcze powrócę...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (28.09.2011 21:22)
    bardzo pomysłowy.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (28.09.2011 21:17)
    no i dokończyłam podróż, bardzo ładne zdjęcia i opisy.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (28.09.2011 20:49)
    i magia prysła jak bańka mydlana.