Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 591
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
uliczki pod Akropolem są przepiękne i pełne zakamarków.
-
ale taką panoramę ciężko zrobić, bo tam zawsze smog jest nad miastem.
-
przebiegłaś truchcikiem dookoła?
-
też ładne ujęcie.
-
ładna rameczka.
-
dzięki i wzajemnie, pozdrawiam
-
Moniko, nie wiem na jak długo jedziesz do Berlina, bo za jakieś dwa tygodnie odbędzie się kolejny Festiwal, a impreza jest na prawdę fajna.
-
HDR to zupełnie inna "parafia".
-
raczej nie masz racji, twoje przekolorowane zdjęcia, też zakłamują obraz.
-
twoje intrygi, chamskie zachowanie i manipulacja ludźmi na tym portalu nie mają sobie równych, nie obawiaj się, w tym nikt ci nie dorówna.
-
uliczki pod Akropolem są przepiękne i pełne zakamarków.
-
ale taką panoramę ciężko zrobić, bo tam zawsze smog jest nad miastem.
-
przebiegłaś truchcikiem dookoła?
-
też ładne ujęcie.
-
ładna rameczka.
-
dzięki i wzajemnie, pozdrawiam
-
Moniko, nie wiem na jak długo jedziesz do Berlina, bo za jakieś dwa tygodnie odbędzie się kolejny Festiwal, a impreza jest na prawdę fajna.
-
HDR to zupełnie inna "parafia".
-
raczej nie masz racji, twoje przekolorowane zdjęcia, też zakłamują obraz.
-
twoje intrygi, chamskie zachowanie i manipulacja ludźmi na tym portalu nie mają sobie równych, nie obawiaj się, w tym nikt ci nie dorówna.