Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 591

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 20:50)
    uliczki pod Akropolem są przepiękne i pełne zakamarków.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 20:43)
    ale taką panoramę ciężko zrobić, bo tam zawsze smog jest nad miastem.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 20:39)
    przebiegłaś truchcikiem dookoła?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 19:05)
    też ładne ujęcie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 19:05)
    ładna rameczka.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (01.10.2011 19:03)
    dzięki i wzajemnie, pozdrawiam
  7. iwonka55h
    iwonka55h (30.09.2011 18:42)
    Moniko, nie wiem na jak długo jedziesz do Berlina, bo za jakieś dwa tygodnie odbędzie się kolejny Festiwal, a impreza jest na prawdę fajna.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (30.09.2011 12:43)
    HDR to zupełnie inna "parafia".
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.09.2011 12:13)
    raczej nie masz racji, twoje przekolorowane zdjęcia, też zakłamują obraz.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (30.09.2011 10:26)
    twoje intrygi, chamskie zachowanie i manipulacja ludźmi na tym portalu nie mają sobie równych, nie obawiaj się, w tym nikt ci nie dorówna.