Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 587

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 18:02)
    kołatka.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 17:12)
    o, to ładnie pokazane.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 14:41)
    dzięki za spacer po Opolszczyźnie. Szlak drewnianych kościołów jest ciekawy i warto znaleźć trochę czasu.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 14:36)
    dzięki i odpozdrawiam.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 14:34)
    hejka Hopperku, jesteś specjalistą od architektury, może nam pomożesz, czy szachulec i mur pruski to to samo?

    http://kolumber.pl/photos/show/place:1775656/page:3#comment304620
  6. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 12:19)
    miło było obejrzeć ciekawą imprezę, czekam na dalsze zdjęcia.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 12:18)
    fajnie trafiłeś w światło.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 12:16)
    lubię takie "konturowe" zdjęcia.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 12:04)
    super
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.10.2011 11:54)
    zawsze podziwiam talent takich ulicznych malarzy.