Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 587
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
kołatka.
-
o, to ładnie pokazane.
-
dzięki za spacer po Opolszczyźnie. Szlak drewnianych kościołów jest ciekawy i warto znaleźć trochę czasu.
-
dzięki i odpozdrawiam.
-
hejka Hopperku, jesteś specjalistą od architektury, może nam pomożesz, czy szachulec i mur pruski to to samo?
http://kolumber.pl/photos/show/place:1775656/page:3#comment304620
-
miło było obejrzeć ciekawą imprezę, czekam na dalsze zdjęcia.
-
fajnie trafiłeś w światło.
-
lubię takie "konturowe" zdjęcia.
-
super
-
zawsze podziwiam talent takich ulicznych malarzy.
-
kołatka.
-
o, to ładnie pokazane.
-
dzięki za spacer po Opolszczyźnie. Szlak drewnianych kościołów jest ciekawy i warto znaleźć trochę czasu.
-
dzięki i odpozdrawiam.
-
hejka Hopperku, jesteś specjalistą od architektury, może nam pomożesz, czy szachulec i mur pruski to to samo?
http://kolumber.pl/photos/show/place:1775656/page:3#comment304620 -
miło było obejrzeć ciekawą imprezę, czekam na dalsze zdjęcia.
-
fajnie trafiłeś w światło.
-
lubię takie "konturowe" zdjęcia.
-
super
-
zawsze podziwiam talent takich ulicznych malarzy.