Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 586

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 20:26)
    piękne.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 20:25)
    ładny esik.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 20:14)
    ładny szronek.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 20:02)
    Treize, to już będzie obiadokolacja, można się wprosić?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 19:58)
    bArtku, gratuluję przekroczenia setki....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 17:26)
    może Harry Potter by się przydał...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 1:17)
    Treize, pozdrawiamy serdecznie i jesiennie.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 1:16)
    cześć nocny marku, dzięki za info o prusakach.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 0:56)
    Czarku, bój się Boga, w długie weekendy należy tego miejsca unikać jak zarazy, toż tam człowiek po człowieku depce.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.10.2011 0:36)
    Piotrze, integracja bajkowa raczej...