Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 585
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
cały czas nie tracę nadziei, że pójdziemy kiedyś razem na miasto i ją przekonam, że ramka jest ładna.
-
nie miałam na myśli takich ramek dookoła zdjęcia, takie też lubię, ale tylko czarne. Chodziło mi o np. drugą fotkę z takim murem i złożenie takich 2 zdjęć.
-
dziękuję, a mojej koleżance ostatnio tłumaczyłam, oglądając jakąś jej fotkę z ramką, że ramka ozdabia zdjęcie a ona się mnie pyta dlaczego?
-
dla tych bardziej leniwych jest jeszcze PS i można dokleić.
-
Czarku, dobrnęłam do końca mej wędrówki po Chinach. Bardzo ciekawa podróż. Super zdjęcia.
-
od biedy zawsze można wozić jakąś ramkę ze sobą i wtedy jest się niezależnym.
-
ramki zawsze są fotogeniczne.
-
nocne życie miasta zawsze jest ekstra.
-
super!
-
ładna rameczka
-
cały czas nie tracę nadziei, że pójdziemy kiedyś razem na miasto i ją przekonam, że ramka jest ładna.
-
nie miałam na myśli takich ramek dookoła zdjęcia, takie też lubię, ale tylko czarne. Chodziło mi o np. drugą fotkę z takim murem i złożenie takich 2 zdjęć.
-
dziękuję, a mojej koleżance ostatnio tłumaczyłam, oglądając jakąś jej fotkę z ramką, że ramka ozdabia zdjęcie a ona się mnie pyta dlaczego?
-
dla tych bardziej leniwych jest jeszcze PS i można dokleić.
-
Czarku, dobrnęłam do końca mej wędrówki po Chinach. Bardzo ciekawa podróż. Super zdjęcia.
-
od biedy zawsze można wozić jakąś ramkę ze sobą i wtedy jest się niezależnym.
-
ramki zawsze są fotogeniczne.
-
nocne życie miasta zawsze jest ekstra.
-
super!
-
ładna rameczka