Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 567

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (28.10.2011 9:05)
    i ja dziękuję, jeżeli dawno nie byłeś w Berlinie to polecam jakiś mały wypad. Miasto zmienia się z dnia na dzień.
    Ja też chętnie powróciłam w Twojej podróży na wydmy, wiele lat temu objechałam rowerem tamte okolice i te piaski zrobiły na mnie niesamowite wrażenie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (25.10.2011 11:50)
    dzięki za zaduszkowy spacer.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (24.10.2011 16:36)
    Nowe zdjęcia też bardzo ładne, będzie jeszcze coś?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.10.2011 16:29)
    piękny widoczek i kolorki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.10.2011 16:25)
    piękne
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:33)
    ++++++
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:32)
    też się przeciskałam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:31)
    piękna ta starówka.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:24)
    piękna potwora.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:23)
    ładny domek.