i ja dziękuję, jeżeli dawno nie byłeś w Berlinie to polecam jakiś mały wypad. Miasto zmienia się z dnia na dzień.
Ja też chętnie powróciłam w Twojej podróży na wydmy, wiele lat temu objechałam rowerem tamte okolice i te piaski zrobiły na mnie niesamowite wrażenie.
Ja też chętnie powróciłam w Twojej podróży na wydmy, wiele lat temu objechałam rowerem tamte okolice i te piaski zrobiły na mnie niesamowite wrażenie.