Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 569
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
piękna rameczka.
-
dzięki za wizytę.
-
Zosiu, dzięki za poranny spacer po Berlinie.
-
witaj na Kolumberze, mam nadzieję, że tym razem zostaniesz z nami na dłużej.
-
bo ja często do kogoś długo nie zaglądam, ale jak zaskoczę, to przelecę cała galeryjkę w jeden wieczór.
-
cześć Wojtku, dawno niewidziany, pozdrówki.
-
znalazłam kilka fotek bez plusa.
-
Piękna i ciekawa podróż jak i zdjęcia.
-
super ujęcie.
-
niektórych kolorów chyba jeszcze u nas nie ma.
-
piękna rameczka.
-
dzięki za wizytę.
-
Zosiu, dzięki za poranny spacer po Berlinie.
-
witaj na Kolumberze, mam nadzieję, że tym razem zostaniesz z nami na dłużej.
-
bo ja często do kogoś długo nie zaglądam, ale jak zaskoczę, to przelecę cała galeryjkę w jeden wieczór.
-
cześć Wojtku, dawno niewidziany, pozdrówki.
-
znalazłam kilka fotek bez plusa.
-
Piękna i ciekawa podróż jak i zdjęcia.
-
super ujęcie.
-
niektórych kolorów chyba jeszcze u nas nie ma.