Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 565

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2011 17:59)
    i słusznie Wojtku, że nie pojechałeś na taką wycieczkę, oni obrażają ludzi takimi niskimi cenami...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2011 9:39)
    to zapewne kuzyn Wawelskiego.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2011 9:37)
    na tej wysokości to musiało być chłodno.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 19:27)
    jeżeli takie widoki są z okien kolejki, to ja też bym się bała, ale bym jechała.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 19:11)
    Kolejna, piękna podróż, która coraz bardziej przybliża mnie do wyjazdu w tym kierunku.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 19:04)
    fanka dziękuje za pamięć.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 18:59)
    mógłby prowadzić do świata bajek.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 18:55)
    super widoczek.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 18:53)
    uwielbiam te ich domki.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (29.10.2011 18:43)
    normalnie pocztóweczka.