Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 565
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
i słusznie Wojtku, że nie pojechałeś na taką wycieczkę, oni obrażają ludzi takimi niskimi cenami...
-
to zapewne kuzyn Wawelskiego.
-
na tej wysokości to musiało być chłodno.
-
jeżeli takie widoki są z okien kolejki, to ja też bym się bała, ale bym jechała.
-
Kolejna, piękna podróż, która coraz bardziej przybliża mnie do wyjazdu w tym kierunku.
-
fanka dziękuje za pamięć.
-
mógłby prowadzić do świata bajek.
-
super widoczek.
-
uwielbiam te ich domki.
-
normalnie pocztóweczka.
-
i słusznie Wojtku, że nie pojechałeś na taką wycieczkę, oni obrażają ludzi takimi niskimi cenami...
-
to zapewne kuzyn Wawelskiego.
-
na tej wysokości to musiało być chłodno.
-
jeżeli takie widoki są z okien kolejki, to ja też bym się bała, ale bym jechała.
-
Kolejna, piękna podróż, która coraz bardziej przybliża mnie do wyjazdu w tym kierunku.
-
fanka dziękuje za pamięć.
-
mógłby prowadzić do świata bajek.
-
super widoczek.
-
uwielbiam te ich domki.
-
normalnie pocztóweczka.