Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 568
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
w Japonii tak kwitną wiśnie.
-
chyba magnolie.
-
miau, miau, koteczku....
-
nowoczesność w domu i zagrodzie.
-
piękny ogród.
-
to ten jeździec bez głowy.
-
wiesz, jestem trochę "naładowana" to muszę się wyszaleć. Mam nadzieję, że nie raniłam i poszło tylko po fotach....
-
Myślę Robercie, że Twoje takie a nie inne postrzeganie Danii wynika również z tego, że mieszkałeś tam 2 lata i mogłeś obserwować życie tego kraju na co dzień. My jadąc tam turystycznie postrzegamy ten kraj inaczej, jedziemy od zabytku do zabytku, od atrakcji do atrakcji i wracamy do domu.
-
dzięki bardzo za wizytę.
-
miło było przejrzeć Twoją galerię, szczególnie zdjęcia z Prowansji, gdzie spędzałam często wakacje.
-
w Japonii tak kwitną wiśnie.
-
chyba magnolie.
-
miau, miau, koteczku....
-
nowoczesność w domu i zagrodzie.
-
piękny ogród.
-
to ten jeździec bez głowy.
-
wiesz, jestem trochę "naładowana" to muszę się wyszaleć. Mam nadzieję, że nie raniłam i poszło tylko po fotach....
-
Myślę Robercie, że Twoje takie a nie inne postrzeganie Danii wynika również z tego, że mieszkałeś tam 2 lata i mogłeś obserwować życie tego kraju na co dzień. My jadąc tam turystycznie postrzegamy ten kraj inaczej, jedziemy od zabytku do zabytku, od atrakcji do atrakcji i wracamy do domu.
-
dzięki bardzo za wizytę.
-
miło było przejrzeć Twoją galerię, szczególnie zdjęcia z Prowansji, gdzie spędzałam często wakacje.