Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 568

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:22)
    w Japonii tak kwitną wiśnie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:20)
    chyba magnolie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:04)
    miau, miau, koteczku....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 22:01)
    nowoczesność w domu i zagrodzie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 21:53)
    piękny ogród.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 21:47)
    to ten jeździec bez głowy.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 15:44)
    wiesz, jestem trochę "naładowana" to muszę się wyszaleć. Mam nadzieję, że nie raniłam i poszło tylko po fotach....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 15:42)
    Myślę Robercie, że Twoje takie a nie inne postrzeganie Danii wynika również z tego, że mieszkałeś tam 2 lata i mogłeś obserwować życie tego kraju na co dzień. My jadąc tam turystycznie postrzegamy ten kraj inaczej, jedziemy od zabytku do zabytku, od atrakcji do atrakcji i wracamy do domu.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 15:00)
    dzięki bardzo za wizytę.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.10.2011 11:22)
    miło było przejrzeć Twoją galerię, szczególnie zdjęcia z Prowansji, gdzie spędzałam często wakacje.