Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 563
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za spacer po galeryjce.
-
i odwzajemniam podziękowania.
-
dzięki za wieczorny spacerek.
-
w imieniu dębów dziękuję za spacer i komenta.
-
Kochany Kolego Piotrze, Kolegę też zabierzemy ze sobą i pozostałe Koleżeństwo też, miejsca wystarczy dla wszystkich, bez komitetów kolejkowych.
-
po wyspie kręciłam się kiedyś trochę rowerem i pamiętam, że to ładna wyspa.
-
dęby dziękują za spacer i zapraszają na nową dostawę zdjęć.
-
sorki Robercie, widocznie mi umknęło, wyjazdy indywidualne jak najbardziej popieram.
-
dzięki za odwiedziny.
-
dęby dziękują za spacer, zimą postaram się też pojechać.
-
dzięki za spacer po galeryjce.
-
i odwzajemniam podziękowania.
-
dzięki za wieczorny spacerek.
-
w imieniu dębów dziękuję za spacer i komenta.
-
Kochany Kolego Piotrze, Kolegę też zabierzemy ze sobą i pozostałe Koleżeństwo też, miejsca wystarczy dla wszystkich, bez komitetów kolejkowych.
-
po wyspie kręciłam się kiedyś trochę rowerem i pamiętam, że to ładna wyspa.
-
dęby dziękują za spacer i zapraszają na nową dostawę zdjęć.
-
sorki Robercie, widocznie mi umknęło, wyjazdy indywidualne jak najbardziej popieram.
-
dzięki za odwiedziny.
-
dęby dziękują za spacer, zimą postaram się też pojechać.