Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 563

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.11.2011 16:57)
    dzięki za spacer po galeryjce.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (04.11.2011 16:53)
    i odwzajemniam podziękowania.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (04.11.2011 8:15)
    dzięki za wieczorny spacerek.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (04.11.2011 8:14)
    w imieniu dębów dziękuję za spacer i komenta.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (04.11.2011 8:10)
    Kochany Kolego Piotrze, Kolegę też zabierzemy ze sobą i pozostałe Koleżeństwo też, miejsca wystarczy dla wszystkich, bez komitetów kolejkowych.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 19:53)
    po wyspie kręciłam się kiedyś trochę rowerem i pamiętam, że to ładna wyspa.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 19:47)
    dęby dziękują za spacer i zapraszają na nową dostawę zdjęć.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 19:44)
    sorki Robercie, widocznie mi umknęło, wyjazdy indywidualne jak najbardziej popieram.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 18:56)
    dzięki za odwiedziny.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 18:56)
    dęby dziękują za spacer, zimą postaram się też pojechać.