Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 564

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 14:53)
    Krysiu, idąc dalej w świat zabierzemy ze sobą Paulinę...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 14:48)
    ładna mgiełka.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.11.2011 14:14)
    Robercie, to był wyjazd zorganizowany czy prywatny wypad?
    Opis podróży przygotowany jak zwykle superowsko.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.11.2011 15:38)
    Czyli "władza w ręce ludu", jeżeli będzie kilku moderatorów społecznych to może to być z korzyścią dla nas, bo będą mieć dla nas więcej czasu, sama moderuję 2 fotoportale. Bardziej mnie martwi przyszłość serwisu jako takiego, jeżeli Kolumber nie będzie rozwijany technologicznie, to któregoś dnia osiądziemy na mieliźnie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.11.2011 14:46)
    Adminko Paulinko, to straszne co tu piszesz.
    Zanim przyjdzie "nowe" chciałabym podziękować Tobie za opiekę nad portalem i nad nami, będzie nam Ciebie brakowało, mam nadzieję, że prywatnie będziesz dalej z nami podróżować.
    pozdrawiam
  6. iwonka55h
    iwonka55h (01.11.2011 19:53)
    Ładny ten spacerek, piękna iluminacja miasta nocą, miło też obejrzeć cmentarz żydowski jesienią, my widziałyśmy wiosną.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (01.11.2011 19:50)
    ładny duszek.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (31.10.2011 17:28)
    Piotrze, dzięki za wizytę.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2011 18:09)
    fajna wycieczka, dużo ciekawych miejsc zobaczyłaś jak na taki krótki termin.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (30.10.2011 18:00)
    to ja się przysiądę...