Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 542

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2012 9:40)
    elektryka w takich miejscach zawsze mnie zadziwia.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2012 9:37)
    pięknie wypatrzone.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2012 9:36)
    ładna uliczka.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2012 9:12)
    Aniu, ponownie dziękuję za islandzkie spacery.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (26.03.2012 21:11)
    no to się przeszłam Traktem Królewskim.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (26.03.2012 19:30)
    miodzio...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (26.03.2012 19:23)
    zgadzam się, super fotka.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.03.2012 19:19)
    oglądając Twoje zdjęcia, jeszcze trochę poleniuchuję....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.03.2012 19:17)
    Piotrze, skąd wiedziałeś?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2012 18:51)
    Robercie, kolejna ciekawa podróż, pięknie opisana i pokazana na zdjęciach.