Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 542
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
elektryka w takich miejscach zawsze mnie zadziwia.
-
pięknie wypatrzone.
-
ładna uliczka.
-
Aniu, ponownie dziękuję za islandzkie spacery.
-
no to się przeszłam Traktem Królewskim.
-
miodzio...
-
zgadzam się, super fotka.
-
oglądając Twoje zdjęcia, jeszcze trochę poleniuchuję....
-
Piotrze, skąd wiedziałeś?
-
Robercie, kolejna ciekawa podróż, pięknie opisana i pokazana na zdjęciach.
-
elektryka w takich miejscach zawsze mnie zadziwia.
-
pięknie wypatrzone.
-
ładna uliczka.
-
Aniu, ponownie dziękuję za islandzkie spacery.
-
no to się przeszłam Traktem Królewskim.
-
miodzio...
-
zgadzam się, super fotka.
-
oglądając Twoje zdjęcia, jeszcze trochę poleniuchuję....
-
Piotrze, skąd wiedziałeś?
-
Robercie, kolejna ciekawa podróż, pięknie opisana i pokazana na zdjęciach.