Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 540
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
umowa najmu była na 10 lat, potem miasto nie było zainteresowane przedłużeniem umowy.....
-
nie ma za co, rano ja wstaję o świcie...ale muszę Ci powiedzieć, że lubię budzący się dzień.
-
ach, tych baranków... na wieżę ratuszową nie ma wejścia dla plebsu. Kiedyś punkt widokowy był na ostatnim piętrze Uniwersytetu Ekonomicznego, ale kilka lat temu zamknęli, teraz nie ma nic.
-
jakich baranków?
-
Pogoda nie taka zła, ciekawy spacer, w większości miejsc byłam, więc miło powspominać.
-
to nic, że w deszczu, ale bez ludzi.
-
super rameczka.
-
super plener, ja jutro rano też idę na podobny, ale tylko na rynek Poznania, u nas punktu widokowego niet.
-
super...
-
zaliczyłam Twoją pierwszą podróż i powiem przy okazji: dzień dobry na Kolumberze.
-
umowa najmu była na 10 lat, potem miasto nie było zainteresowane przedłużeniem umowy.....
-
nie ma za co, rano ja wstaję o świcie...ale muszę Ci powiedzieć, że lubię budzący się dzień.
-
ach, tych baranków... na wieżę ratuszową nie ma wejścia dla plebsu. Kiedyś punkt widokowy był na ostatnim piętrze Uniwersytetu Ekonomicznego, ale kilka lat temu zamknęli, teraz nie ma nic.
-
jakich baranków?
-
Pogoda nie taka zła, ciekawy spacer, w większości miejsc byłam, więc miło powspominać.
-
to nic, że w deszczu, ale bez ludzi.
-
super rameczka.
-
super plener, ja jutro rano też idę na podobny, ale tylko na rynek Poznania, u nas punktu widokowego niet.
-
super...
-
zaliczyłam Twoją pierwszą podróż i powiem przy okazji: dzień dobry na Kolumberze.