Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 540

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 20:59)
    umowa najmu była na 10 lat, potem miasto nie było zainteresowane przedłużeniem umowy.....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 20:26)
    nie ma za co, rano ja wstaję o świcie...ale muszę Ci powiedzieć, że lubię budzący się dzień.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 20:23)
    ach, tych baranków... na wieżę ratuszową nie ma wejścia dla plebsu. Kiedyś punkt widokowy był na ostatnim piętrze Uniwersytetu Ekonomicznego, ale kilka lat temu zamknęli, teraz nie ma nic.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 20:09)
    jakich baranków?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 20:02)
    Pogoda nie taka zła, ciekawy spacer, w większości miejsc byłam, więc miło powspominać.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 19:59)
    to nic, że w deszczu, ale bez ludzi.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 19:54)
    super rameczka.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 19:48)
    super plener, ja jutro rano też idę na podobny, ale tylko na rynek Poznania, u nas punktu widokowego niet.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 19:43)
    super...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2012 20:28)
    zaliczyłam Twoją pierwszą podróż i powiem przy okazji: dzień dobry na Kolumberze.