Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 541
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie ma to jak się ubrać pod kolor...
-
Agnieszko, dzięki za świąteczną wizytę i plusiki.
-
dzięki za wieczorny spacer i pozdrawiam świątecznie.
-
dziękuję w imieniu strażaków.
-
dzięki.
-
strażacy dziękują za wizytę.
-
witaj Treize, gdybyśmy się już nie widziały, to zdrowych i spokojnych Świąt życzę.
-
Piotrze, strażacy dziękują za wizytę.
-
puk, puk, puk....
hallllo już wiosna Panie Dinozurze, pobudka!
-
bardzo ciekawe miejsce i do tego jeszcze w zimowej szacie.
-
nie ma to jak się ubrać pod kolor...
-
Agnieszko, dzięki za świąteczną wizytę i plusiki.
-
dzięki za wieczorny spacer i pozdrawiam świątecznie.
-
dziękuję w imieniu strażaków.
-
dzięki.
-
strażacy dziękują za wizytę.
-
witaj Treize, gdybyśmy się już nie widziały, to zdrowych i spokojnych Świąt życzę.
-
Piotrze, strażacy dziękują za wizytę.
-
puk, puk, puk....
hallllo już wiosna Panie Dinozurze, pobudka! -
bardzo ciekawe miejsce i do tego jeszcze w zimowej szacie.