Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 541

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2012 20:18)
    nie ma to jak się ubrać pod kolor...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.04.2012 20:13)
    Agnieszko, dzięki za świąteczną wizytę i plusiki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (06.04.2012 22:02)
    dzięki za wieczorny spacer i pozdrawiam świątecznie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.04.2012 20:19)
    dziękuję w imieniu strażaków.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.04.2012 20:18)
    dzięki.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (04.04.2012 20:19)
    strażacy dziękują za wizytę.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.04.2012 21:17)
    witaj Treize, gdybyśmy się już nie widziały, to zdrowych i spokojnych Świąt życzę.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.04.2012 15:51)
    Piotrze, strażacy dziękują za wizytę.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (02.04.2012 20:12)
    puk, puk, puk....
    hallllo już wiosna Panie Dinozurze, pobudka!
  10. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2012 19:33)
    bardzo ciekawe miejsce i do tego jeszcze w zimowej szacie.