Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 544

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (16.03.2012 19:00)
    jak tak dalej pójdzie to się wybiorę do stolicy...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (16.03.2012 18:48)
    napis można wyszopować, mi bardziej w takich miejscach przeszkadzają samochody.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (15.03.2012 21:39)
    może w tym miejscu zawodzi grawitacja...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (15.03.2012 21:36)
    zgadzam się z Czarkiem.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (15.03.2012 21:35)
    przyszłam powiedzieć dzień dobry i czekam na więcej tak pięknych zdjęć.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (15.03.2012 21:31)
    super ujęcie
    +++++++++
  7. iwonka55h
    iwonka55h (15.03.2012 21:28)
    lubię taki świat do góry nogami...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (14.03.2012 9:43)
    już teraz jest ładna, a co dopiero latem.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2012 21:59)
    Piotrze, przemknąłeś mi konkurencyjnym portalu, mam nadzieję, że częściej będziesz tam bywał.
    pozdrówki...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.03.2012 20:06)
    ja akurat jestem Iwonką, ale dzięki.