Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 543

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2012 18:30)
    niebo superowskie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2012 18:29)
    wielbłądek zaraz zderzy się z wieżą....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 19:08)
    super fotki, czuję się jakbym oglądała stare pocztówki.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 19:07)
    "wtrynić"? - myślałam, że tylko u nas tak gadamy.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 18:59)
    to też super.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 18:59)
    takich klimatów już coraz mniej na naszych ulicach.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 18:55)
    Jak na 3 dni, to trochę zwiedziliście, ja też ciągle się wybieram do Londynu.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2012 18:46)
    kuzyn Wawelskiego, ale jakiś postawny i dobrze zbudowany...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (17.03.2012 8:42)
    dzięki i pozdrawiam
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.03.2012 8:37)
    cieszę się, że pomału Twoja galeria się rozrasta.