Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 543
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
niebo superowskie.
-
wielbłądek zaraz zderzy się z wieżą....
-
super fotki, czuję się jakbym oglądała stare pocztówki.
-
"wtrynić"? - myślałam, że tylko u nas tak gadamy.
-
to też super.
-
takich klimatów już coraz mniej na naszych ulicach.
-
Jak na 3 dni, to trochę zwiedziliście, ja też ciągle się wybieram do Londynu.
-
kuzyn Wawelskiego, ale jakiś postawny i dobrze zbudowany...
-
dzięki i pozdrawiam
-
cieszę się, że pomału Twoja galeria się rozrasta.
-
niebo superowskie.
-
wielbłądek zaraz zderzy się z wieżą....
-
super fotki, czuję się jakbym oglądała stare pocztówki.
-
"wtrynić"? - myślałam, że tylko u nas tak gadamy.
-
to też super.
-
takich klimatów już coraz mniej na naszych ulicach.
-
Jak na 3 dni, to trochę zwiedziliście, ja też ciągle się wybieram do Londynu.
-
kuzyn Wawelskiego, ale jakiś postawny i dobrze zbudowany...
-
dzięki i pozdrawiam
-
cieszę się, że pomału Twoja galeria się rozrasta.