Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 539

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (16.04.2012 22:49)
    Marku, dzięki za wizytę i pozdrawiam.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (16.04.2012 22:44)
    Piotrek, dzięki za wczesno-poranny spacer i przemyślenia.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 21:57)
    dzięki za plusy i komentarze, w moich starych podróżach jest jeszcze trochę Poznania, zapraszam do oglądania i pozdrawiam z Pyrkowa.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 21:35)
    wielkie dzięki za spacerki i plusiorki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 21:33)
    Aniu, dziękuję za spacer po Poznaniu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 21:32)
    Poznań dziękuje za poranny-wieczorny spacer.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 19:51)
    ależ Piotrze, na nasze koziołki, toż to dzieciaki jeszcze....zresztą jeden od dwóch lat siedzi w Gdańsku....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 9:17)
    Piotrek, nie martw się, wiosna trochę się ociąga z nadejściem, ale w końcu przyjdzie, bo nie ma innego wyjścia.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (15.04.2012 8:50)
    no to teraz można przyjechać w odwiedziny do Neptuna.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.04.2012 21:05)
    a tak sie podpytam, czy w Krakowie można tak sobie wejść na wieżę, czy to też jakiś zorganizowany plener był?