Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 539
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Marku, dzięki za wizytę i pozdrawiam.
-
Piotrek, dzięki za wczesno-poranny spacer i przemyślenia.
-
dzięki za plusy i komentarze, w moich starych podróżach jest jeszcze trochę Poznania, zapraszam do oglądania i pozdrawiam z Pyrkowa.
-
wielkie dzięki za spacerki i plusiorki.
-
Aniu, dziękuję za spacer po Poznaniu.
-
Poznań dziękuje za poranny-wieczorny spacer.
-
ależ Piotrze, na nasze koziołki, toż to dzieciaki jeszcze....zresztą jeden od dwóch lat siedzi w Gdańsku....
-
Piotrek, nie martw się, wiosna trochę się ociąga z nadejściem, ale w końcu przyjdzie, bo nie ma innego wyjścia.
-
no to teraz można przyjechać w odwiedziny do Neptuna.
-
a tak sie podpytam, czy w Krakowie można tak sobie wejść na wieżę, czy to też jakiś zorganizowany plener był?
-
Marku, dzięki za wizytę i pozdrawiam.
-
Piotrek, dzięki za wczesno-poranny spacer i przemyślenia.
-
dzięki za plusy i komentarze, w moich starych podróżach jest jeszcze trochę Poznania, zapraszam do oglądania i pozdrawiam z Pyrkowa.
-
wielkie dzięki za spacerki i plusiorki.
-
Aniu, dziękuję za spacer po Poznaniu.
-
Poznań dziękuje za poranny-wieczorny spacer.
-
ależ Piotrze, na nasze koziołki, toż to dzieciaki jeszcze....zresztą jeden od dwóch lat siedzi w Gdańsku....
-
Piotrek, nie martw się, wiosna trochę się ociąga z nadejściem, ale w końcu przyjdzie, bo nie ma innego wyjścia.
-
no to teraz można przyjechać w odwiedziny do Neptuna.
-
a tak sie podpytam, czy w Krakowie można tak sobie wejść na wieżę, czy to też jakiś zorganizowany plener był?